20.10.2011 20:55

Lovci hlav (2011) - Film

Základní informace

Český název: Lovci hlav
Originální název: Hodejegerne
Česká premiéra: 10. listopadu 2011
Světová premiéra: 26. srpna 2011
Natočeno: Norsko 2011
Režie: Morten Tyldum
Scénář: Lars Gudmestad, Ulf Ryberg (Jo Nesbo - román)
Kamera: John Andreas Andersen
Hrají: Nikolaj Coster Waldau (Clas Greve), Aksel Hennie (Roger Brown), Julie R. Ølgaard (Lotte), Synnøve Macody Lund (Diana Brown), Eivind Sander (Ove), Daniel Bratterud (Vakt)
Délka: 98 minut
Žánr: Krimi / Thriller

Video

Obsah z filmu Lovci hlav

Zdá se, že Roger Brown má všechno, co si člověk může přát. Je nejúspěšnějším lovcem hlav (vyhledávačem talentů) v Norsku, za manželku má překrásnou galeristku a vlastní úchvatný dům. Zároveň si ale žije nad poměry a potají krade umělecká díla. Na slavnostním otevření galerie mu žena představí muže jménem Clas Greve. Nejen že je Greve ideálním kandidátem na pozici, o kterou Roger usiluje, je i majitelem Rubensova Lovu na kance, jednoho z nejžádanějších obrazů v historii moderního umění. Roger vycítí příležitost stát se finančně nezávislým a začne plánovat svou vůbec největší krádež. Brzy ovšem narazí na problém a tentokrát to nejsou peníze, které by ho mohly poslat ke dnu... (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank