01.12.2010 12:16

Lovci pokladů - Seriál

Základní informace

Český název: Lovci pokladů
Původní název: Relic Hunter
Země natáčení: Kanada / Francie / Německo / USA
Roky natáčení: 1999-2002
Průměrná délka jednoho dílu: 60 minut
Žánr: Fantasy / Mysteriózní / Dobrodružný / Akční

Video:

Popis seriálu

Sydney Fox je neortodoxní profesorka historie s nezkrotnou touhou po vzrušení a vášní pro dobrodružství. Projíždí zeměkouli křížem krážem, proplouvá nebezpečím, řítí se za nejznámějšími světovými záhadami, ztracenými poklady a odcizenými vzácnými artefakty všech věků a koutů světa. Díky svým odborným znalostem a dobré pověsti je velice vyhledávána rozmanitými zaměstnavateli. Patří mezi ně tajné vládní agentury, soukromí sběratelé, muzejní kurátoři, soudní vykonavatelé, náboženské osobnosti, politici, nekonformní boháči, fanatici, nebo dokonce zloději. Všichni vkládají enormní naděje do jejích neobyčejných schopností nalézt to, co oni sami nemohou.

Jejím pomocníkem je učitelský asistent Nigel Bailey (Christian Anholt). Tento asi dvacetiletý atraktivní Brit v sobě nezapře intelektuála, mnohdy Sydney doprovází na misiích proti její vůli. Vždy se nečekaně ocitne se Sydney v akci, pokaždé je beznadějně mimo, komplikuje cestu a přivádí je oba do nebezpečí. Vypadá to, že by měl raději zůstat v zaprášené knihovně, hltat staré antické rukopisy než se courat po světě, vyhýbat se kulkám a plazit se úzkými tunely. Jenže on je neschopný šaramantní lovkyni pokladů říci „ne".
I na univerzitě má Sydney pomocníka. Spolehlivou sekretářku Claudii, která se ne vždy může spolehnout na Sydniina a Nigelova profesionální osvědčení. Jejich pátrání urychluje pomocí moderní vědy a trendů popové společnosti, a udržuje tak oba akademiky v rovině současného světa.

Režie: Paolo Barzman, Bruce Pittman, Ian Toynton, David Wu, Chris Bould, Jorge Montesi, Terry Ingram, Julian Grant, Milan Cheylov, Stefan Scaini, Graeme Lynch, Ken Girotti, George Mendeluk, Mark Roper, Jeff King, Holly Dale, Clay Borris
Hrají: Tia Carrere, Christien Anholt, Lindy Booth, Hugh Dancy, Thomas Kretschmann, Peter Williams, Roman Podhora, Jeff Wincott, Noah Danby, Greg Bryk, Shaun Majumder, Jennifer Baxter, Katheryn Winnick, Carlo Rota, Tanja Reichert, Peter Mensah, David Sparrow, Michelle Nolden, Aaron Poole, Jonathan Firth, Simon MacCorkindale, Michael A. Miranda, Janaya Stephens, Jeannette Sousa, Justin Louis, Mélanie Maudran, Lyriq Bent, Jonathan Aris, Dylan Bierk, Christopher Jacot, Elsa Kikoïne, Sherry Miller, Krista Bridges, Tara Spencer-Nairn, Nancy Anne Sakovich, Mandy Schaffer, Claudia Christian, Roger R. Cross, James Faulkner, Nicholas Rowe, Sean Baek, Louis Mandylor, Alex Reid, Lizzie Brocheré, Malin Åkerman, Hubert Boorder, Max White, Paul Essiembre, Kristi Angus, Jane March

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank