03.01.2012 18:12

Love (2011) - Film

Základní informace

Český název: Love
Originální název: Lóve
Česká premiéra: 12. ledna 2012
Světová premiéra: 13. října 2011
Natočeno: Slovensko 2011
Režie: Jakub Kroner
Scénář: Jakub Kroner
Kamera: Mário Ondriš
Hudba: Lukáš Kobela
Hrají: Kristina Svarinská (Veronika), Michal Nemtuda (Maťo), Jakub Gogál (Tomáš), Dušan Cinkota (Boris), Tina (Sandra), Samuel Spišák (Pedro Hrky), Zuzana Porubjaková (Peťa), Roman Luknár (vyšetřovatel), Ady Hajdu (učitel), Luboš Kostelný (René), Táňa Radeva (host), Viktor Horján (manažer hotelu)
Délka: 90 minut
Žánr: Drama, Romantický

Video

Obsah z filmu Love

Když se mluví o love, nemusí jít nutně o lásku, může jít i o peníze. A o obojí jde také v novém milostném dramatu ze současné Bratislavy. Slovensko-český koprodukční film Love mladého talentovaného režiséra Jakuba Kronera se stal během pár týdnů největším diváckým hitem ve slovenských kinech za posledních několik let.
Hlavní hrdina Maťo (Michal Nemtuda) bydlí společně s kamarádem Tomášem (Jakub Gogál) na sídlišti ve slovenské metropoli a nežijí si vůbec špatně. Dennodenně se však pohybují za hranicí zákona, protože se živí krádežemi aut. Jednoho večera vstoupí do Maťova života studentka Veronika (Kristína Svarinská), do níž se zamiluje, ale v lecčems jí neříká pravdu. A ta se nakonec za velmi dramatických okolností provalí. Jednu z rolí v tomto bezpochyby autentickém filmu ztvárnila i zpěvačka Tina, v Čechách známá jako moderátorka, dále hrají Ľuboš Kostelný nebo Roman Luknár. (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank