02.01.2013 19:23

Mama (2013) - Film

Základní informace

Český název: Mama
Originální název: Mama
Česká premiéra: 14. března 2013
Světová premiéra: 18. ledna 2013
Natočeno: Španělsko / Kanada 2013
Režie: Andres Muschietti
Scénář: Andres Muschietti, Neil Cross, Barbara Muschietti
Kamera: Antonio Riestra
Hudba: Fernando Velázquez
Hrají: Nikolaj Coster-Waldau (Lucas), Sierra Dawe (mladá Lilly), Kevin Kirkham (právník Jean Podolski), Maya Dawe (mladá Lilly), Pamela Farrauto (jeptiška), Sydney Cross (osiřelá dívka), Jayden Greig (osiřelý chlapec), Morgan McGarry (mladá Victoria), Julia Chantrey (Nina), Isabelle Nélisse (Lilly), Megan Charpentier (Victoria), Jane Moffat (Jean Podolski), Jessica Chastain (Annabel), Javier Botet, Daniel Kash (Dr. Dreyfuss), Tyler Curnew (osiřelý chlapec)
Délka: 100 minut
Žánr: Horor

Video:

Obsah z filmu Mama

Poté co zemřeli rodiče Lilly a Victorie se nevědělo, kde děvčátka jsou. Shodou okolností je najdou a adoptují si je jejich strýc se svojí manželkou. Děvčátka jsou ale zaostalá, protože nejméně 5 let nebyla ve společnosti. Když přijedou do domu svých nových rodičů, začnou se dít zvláštní věci. Matka děvčátek je totiž nikdy neopustila.

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank