07.02.2011 19:20

Máma mezi Marťany (2011) - Film

Základní informace

Český název: Máma mezi Marťany
Originální název: Mars Needs Moms!
Česká premiéra: 10. března 2011
Světová premiéra: 11. března 2011
Natočeno: USA 2011
Režie: Simon Wells
Scénář: Simon Wells, Wendy Wells (podle románu Berkeleyho Breatheda)
Kamera: Robert Presley
Hudba: John Powell
Hrají: Seth Green (Milo), Joan Cusack (Milova matka), Elisabeth Harnois (Ki), Dan Fogler (Gribble), Mindy Sterling (supervisor), Amber Gainey Meade (Gribbleova matka), Julene Renee (Marťan), Adam Jennings (Marťan), Jacquie Barnbrook (Marťan), Ryan Ochoa (Hatchling), Raymond Ochoa (Hatchling), Robert Ochoa (Hatchling), Matthew Wolf (Exo Raider), Kevin Cahoon (Wingnut), Kirsten Severson (Siss guard), Matthew Henerson (policista)
Přístupnost: přístupný
Žánr: Animovaný
Distributor: Falcon

Video:

Máma mezi Marťany

Film z dílny Walta Disneye podle knihy Berkeley Breathedové vypráví o chlapci Milovi, jemuž právě začínají prázdniny, ale jeho matka jej stále zavaluje spoustou povinností a úkolů. Jednou Milo obarví obličej své sestry nafialovo, v čemž ovšem matka nevidí nic vtipného. Po hádce Milo odchází do svého pokoje. Usne a neslyší přistání rakety na jejich zahradě. Teprve poté, co Marťané unesou jeho matku, si uvědomí, proč jsou pro děti matky tak důležité a rozhodne se ji zachránit. A tak se vydává do neznáma na dobrodružnou cestu.

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank