01.01.2013 19:24

Maniak (2012) - Film

Základní informace

Český název: Maniak
Originální název: Maniac
Česká premiéra: 7. února 2013
Světová premiéra: 26. května 2012
Natočeno: USA / Francie 2012
Režie: Franck Khalfoun
Scénář: Alexandre Aja, Grégory Levasseur, C.A. Rosenberg
Kamera: Maxime Alexandre
Hrají: Elijah Wood (Frank), Nora Arnezeder (Anna), America Olivo (Frankova matka), Liane Balaban, Genevieve Alexandra (Jessica), Megan Duffy (Lucie), Morgane Slemp (Jenna), Davis Neves, Sammi Rotibi (Jason), Sal Landi (detektiv), Freedom (policista), Jan Broberg (Rita), Akbar Kurtha (farmaceut), Steffinnie Phrommany (Stephanie), Luis Fernandez-Gil, Brian Ames, Bryan Lugo (policista), Délé Ogundiran (policistka), Dan Hunter (Nick), Jacqueline Buda, Courtney Howard, Joshua De La Garza (Martin Nunez), Aaron Colom
Žánr: Krimi / Horor / Mysteriózní

Video:

Obsah z filmu Maniak

Film Maniak je Jackem Rozparovačem 21. století odehrávající se v současném Los Angeles. Maniak je novým zpracováním kultovního filmu, který je mnohými označován za nejlepší thriller všech dob - intimní, obrazově odvážný, psychologicky komplexní a hluboce děsivý výlet do noční můry vraha a jeho obětí. (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank