01.12.2010 19:00

Méďa Béďa (2010) - Film

Základní informace

Český název: Méďa Béďa
Originální název: Yogi Bear
Česká premiéra: 3. března 2011
Světová premiéra: 16. prosince 2010
Natočeno: USA / Nový Zéland 2010
Režie: Eric Brevig
Scénář: Jeffrey Ventimilia, Joshua Sternin, Brad Copeland
Kamera: Peter James
Hudba: Andrew Lockington
Hrají: Dan Aykroyd (Méďa Béďa - hlas), Justin Timberlake (Bubu - hlas), Anna Faris (Rachel - hlas), Christine Taylor (Cindy Bear - hlas) T.J. Mille), Tom Cavanagh (Ranger Smith - hlas), Nathan Corddry (šéf personálu - hlas), Andrew Daly (starosta Brown - hlas), Dean Knowsley (agent Florimo - hlas), Barry Duffield (bodyguard - hlas)
Žánr: Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný
Distributor: Warner Bros. Pictures

Obsah z filmu Méďa Béďa

Dobrodružství všemi oblíbeného medvěda – médi Bédi a jeho parťáka Bubu mají debut na velkém plátně s použítím CGI animace. Méďu Béďu i jeho kamaráda uvidíte v jejich oblíbeném Jellystonském národním parku ve 3D!
Když zkorumpovaný starosta změní neúspěšný park na těžební areál, spojí se Béďa a Bubu s rangerem Smithem, aby s pomocí zoologa odhalili nekalé úmysly starosty vyhubit téměř vyhynulý druh želvy, jejíž přítomnost v parku by mohla mít za následek reklasifikaci parku na přírodní rezervaci.

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank