16.11.2010 19:03

Megamysl vládnul kinům v USA - Zajímavosti

Animovaný 3D film Megamysl vládne již druhý týden severoamerickým kinům. O víkendu vydělal film 30 milionů dolarů (540 milionů korun). Dle očekávání distrubutorů bude Megamysl v příštím týdnu sesazen filmovým hitem Harry Potter a Relikvie smrti:část 1

Druhým nejnavštěvovanějším filmem se o víkendu stala novinka Unstoppable (Nezastavitelný). Akční thriller s Denzelem Washingtonem popisuje snahu železničářů zastavit soupravu s toxickým odpadem, která se vymkla kontrole. Snímek o víkendu vydělal 23,5 milionu dolarů (423 milionů korun).

Na třetí místo se zařadil druhý nejúspěšnější film minulého týdne, komedie Na doraz. Distributorům vynesla 15,5 milionu korun (279 milionů korun). Za ní se umístila druhá novinka, sci-fi film Skyline. Snímek, který popisuje invazi mimozemšťanů v Los Angeles, vydělal 11,7 milionu dolarů (210 milionů korun).

První pětici uzavírá další novinka Hezké vstávání, v níž ztvárnil hlavní roli Harrison Ford. Film o vyhaslé moderátorské hvězdě, která se snaží oživit svou popularitu, přinesl distributorům 9,6 milionu dolarů (173 milionů korun).

Zdroj: mib/ČTK

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank