28.11.2011 19:26

Milovaní (2011) - Film

Základní informace

Český název: Milovaní
Originální název: Biens-aimés, Les
Česká premiéra: 24. listopadu 2011
Světová premiéra: 24. srpna 2011
Natočeno: Francie 2011
Režie: Christophe Honoré
Scénář: Christophe Honoré
Kamera: Rémy Chevrin
Hudba: Alex Beaupain
Hrají: Chiara Mastroianni (Véra Passer), Catherine Deneuve (Madeleine), Ludivine Sagnier, Louis Garrel (Clément), Miloš Forman (Jaromil Passer), Paul Schneider (Henderson), Radivoje Bukvic, Michel Delpech (Francois Gouriot), Omar Ben Sellem (Omar), Dustin Segura-Suarez (Mathieu), Guillaume Denaiffe, Clara Couste, Francine Beaur, Anaïs Chetoui, Amélie Flottat, Julia Marty, Jean-Charles Clichet, Bonnie Duvauchelle, Côme Rérat, Fabrice Uhel, Kate Moran, Zuzana Kronerová, Václav Neužil, Pavel Liška (Karel), Zuzana Onufráková (Mladka), Robert Liška, František Křížek, Václav Nic, Stéphane Milochevitch, Sébastien Froment, Peter Helmer, Goldy Notay, Cédric Andrieux, Kenneth Collard (Adam), Benoit Causse, Ashley Chen, Francesca Mattavelli, Jaime Roque De La Cruz, Gavin Brocker, Aicha Kossoko, Eric Tschaeppeler, Evgeniya Kosova, Fabien Hagege
Délka: 139 minut
Žánr: Komedie  Muzikál

Video

Obsah z filmu Milování

Z Paříže 60. let do současného Londýna. Madeleine se svou dcerou Verou proplouvají tanečním krokem skrze životy mužů, které milují. Ale láska může povznášet i bolet, umí být radostná i hořká. Elegie na ženskost a vášeň, elegie, která tu a tam propuká v hudbu. (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank