28.11.2011 21:21

Mission Impossible 4 - Ghost Protocol (2011) - Film

Základní informace

Český název: Mission: Impossible - Ghost Protocol
Originální název: Mission: Impossible IV
Česká premiéra: 15. prosince 2011
Světová premiéra: 16. prosince 2011
Natočeno: USA 2011
Režie: Brad Bird
Scénář: J.J. Abrams, Josh Appelbaum, Tom Cruise, André Nemec
Kamera: Robert Elswit
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Cruise (Ethan Hunt), Jeremy Renner (Brandt), Simon Pegg (Benji Dunn), Ving Rhames (Luther Stickell), Paula Patton (Jane Carter), Josh Holloway (Trevor Hanaway)
Žánr: Akční

Video

Obsah z filmu Mission: Impossible - Ghost Protocol

Špionážní agentura IMF má obrovský problém. Právě když její eso, Ethan Hunt (Tom Cruise), provádělo tajnou operaci v Moskvě, spáchal kdosi úspěšný bombový útok na Kreml. Ruští představitelé jsou rozezlení na nejvyšší míru a mluví dokonce o válečném aktu. A protože se všechny nitky sbíhají právě u IMF, americký prezident dá pro jistotu od agentury oficiálně ruce pryč vyhlášením „Ghost Protocolu“, čímž ji odřízne od zdrojů, zázemí, podpory a z jejích členů udělá lidi na odstřel. To rozhodně není přehánění, krátce po tomto byrokratickém úderu umírá násilnou smrtí její oficiální šéf (Tom Wilkinson). Ethan Hunt se proto pokusí o nemožné. Společně s trojicí věrných a odhodlaných kolegů (Simon Pegg, Paula Patton a Jeremy Renner) se pokusí najít pachatele útoku a smýt tak ze sebe veškerou vinu. Jak bylo řečeno už v úvodu, tahle mise bude skutečně nesplnitelná. (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank