01.12.2010 10:33

Místo v životě - Seriál

Základní informace

Český název: Místo v životě
Původní název: Místo v životě
Země natáčení: Česká republika
Roky natáčení: 2006
Průměrná délka jednoho dílu: 55 minut
Žánr: Rodinný

Video:

Popis seriálu

Půl roku poté, kdy TV Nova odvysílala poslední díl úspěšného třináctidílného seriálu Místo v životě, začal režisér Jiří Chlumský natáčet jeho další pokračování. Tentokrát bude mít šestnáct dílů, v nichž na hrdiny znovu čeká řada dramatických zvratů a událostí, nové lásky, vypjaté emoce i komplikované osobní vztahy se svými vítězstvími a prohrami. Scénář napsali Hana Cielová, Miroslav Vaic a Petr Hudský, hlavním kameramanem je Tomáš Juríček. Hudbu k novému pokračování Místa v životě složí opět Michal Pavlíček. Místo v životě II vyrábí pro TV Nova producentská společnost Space Films.

Diváci se mohou těšit na setkání s oblíbenými hrdiny v čele s novinářem Janem Kadlecem (Ondřej Vetchý) a starostkou Žďáru Petrou Janatovou (Anna Šišková), jejichž láskyplný vztah projde těžkou zkouškou, způsobenou rodinným neštěstím i zákulisním bojem Petřina bývalého muže, právníka Vladimíra Janaty (Jan Hrušínský). Také manželé Lukešovi (Simona Stašová, Miroslav Táborský) se budou muset vyrovnat s řadou velkých rodinných změn.

Do příběhu vstoupí zbrusu nová dominantní postava - šéfredaktorka místních novin Simona Klívrová (Ivana Chýlková), dávná láska Jana Kadlece. V dalších nových rolích se mj. představí herci Ladislav Frej jako otec Moniky, někdejší chůvy malého Pavlíka Janaty, či Marek Taclík.

Vedle těchto postav se setkáme i s dalšími známými - charismatickým podnikatelem Rokytou (Tomáš Hanák), Lenkou Rokytovou (Petra Jungmanová), Romanou Kadlecovou (Bára Munzarová), policistou Šrédrem (Bob Klepl), paní Veselou (Ljuba Krbová) a dalšími.

Režie: Jiří Chlumský
Hrají: Ondřej Vetchý, Barbora Seidlová, Anna Šišková, Jan Hrušínský, Miroslav Táborský, Simona Stašová, Tomáš Hanák, Luděk Munzar, Petra Jungmanová, Zuzana Kajnarová, Bohumil Klepl, Václav Rašilov, Jiří Holý, Eva Ujfaluši, Lucie Šteflová, Ivana Chýlková, Tereza Voříšková, Ladislav Frej st., Braňo Holíček, Marek Taclík, Jan Vlasák, Jitka Sedláčková, Jan Dolanský, Jiří Lábus, Veronika Kubařová, Marek Vašut, Jana Hlaváčová, Jaromír Nosek, Zuzana Ďurdinová, Rafael Pražák, Michal Holán, Václav Legner, Jana Musilová, Jaromír Dulava, Jan Nemejovský, Ljuba Krbová, Alena Neumanová, Vladimír Pátek, Vladimír Kratina, Barbora Munzarová, Jiří Chlumský, Jan Novotný, Zdeněk Barták, Hana Doulová, Antonín Kaška

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank