03.11.2011 19:31

Mistrovský plán (2011) - Film

Základní informace

Český název: Mistrovský plán
Originální název: Tower Heist
Česká premiéra: 10. listopadu 2011
Světová premiéra: 4. listopadu 2011
Natočeno: USA 2011
Režie: Brett Ratner
Scénář: Leslie Dixon, Russell Gewirtz, Ted Griffin, Rawson Marshall Thurber, Jeff Nathanson
Kamera: Dante Spinotti
Hrají: Ben Stiller (Josh Kovacs), Eddie Murphy (Slide), Matthew Broderick (Chase Fitzhugh), Michael Peña (Rick Malloy), Judd Hirsch (Milo Krayne), Casey Affleck (Cole Howard), Téa Leoni (Gertie Fiansen), Gabourey Sidibe (Mischa G. Riley), Alan Alda (Arthur Shaw), Marcia Jean Kurtz (Rose), Danielle McKee (sousedka Joshe Kovacse), Nina Arianda, Aprella, Steven Weisz, Paul Hickert (agent FBI), Derrick Simmons (policista), Stephen Henderson, Clem Cheung (Kwan), Rock Kohli (Raahi), Mike D. Anderson, Jeff Grossman (policejní důstojník), Lynn Witty (sekretářka), Peter Van Wagner (Marty Klein), Kenzie Kyle, Walter DeForest, Chris Barnes (policista), Stephane Nicoli, Judianny Compres (Rita), Chris Rivaro, Aja McKenzie, Josh Moltane, James Thomas Bligh, Christina Calph (Victoriin tajný zaměstnanec), Peter Conboy, Shirley Dluginski, William Glenn (paparazzi), Moe Hindi, Rosemary Howard, Jian, John A. Locke, Elizabeth Logan, Ron Maestri (paparazzi), Leroy S. Mobley, Dushawn Moses (agent FBI), Harry O'Reilly (agent Danszk), Mark Pettograsso, Elizabeth Ruelas, Nyell Segura, Brian Smyj (policista), Joe Wissler (agent FBI)
Žánr: Akční / Komedie / Krimi
Distributor: Universal Pictures

Video

Obsah z filmu Mistrovský plán

Josh Kovacs (Ben Stiller) je manažerem jednoho z nejluxusnějších rezidenčních hotelů v New Yorku. V jeho nejvyšším patře má byt burzovní titán Arthur Shaw (Alan Alda). Ve chvíli, kdy se provalí, že tenhle chlapík zdefraudoval peníze svých klientů, změní se jeho byt na luxusní domácí vězení, kde na něj dnem i nocí dohlížejí agenti FBI. Pro Joshe je to jedna z nejhorších zpráv v životě. I on, spolu s ostatními pracovníky hotelu, patřil ke Shawovým klientům a kvůli jeho machinacím přišel o životní úspory. Na konci temného tunelu přesto svítí světélko naděje. Uvnitř svého apartmánu ukrývá Shaw velmi slušnou finanční hotovost, kterou zatím agenti FBI nedokázali vypátrat. Co nedokážou oni, mohli by zvládnout hoteloví zaměstnanci, kteří „doma“ dokonale znají každý krychlový metr prostoru. Jenže taková loupež potřebuje dokonalý plán a na ten jsou hoši s čistým trestním rejstříkem krátcí. Josh proto nakontaktuje zlodějíčka Slidea (Eddie Murphy), aby se s nimi pustil do téhle Mission: Impossible. Jenže i v „mistrovském“ plánu se můžou objevit trhliny, se kterými ani „mistr tesař“ nepočítal. A co teprve zlodějští učni. (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank