12.09.2012 13:36

Moje sestra vlkodlak (2000) - Film

Základní info

Český název: Moje sestra vlkodlak / Dravá Ginger
Originální název: Ginger Snaps
Česká premiéra: Neznámo kdy, ale už byla.
Světová premiéra: 1. srpna 2000
Natočeno: USA/ Kanada 2000
Režie: John Fawcett
Scénář: Karen Walton
Kamera: Thom Best
Hudba: Michael Shields
Hrají: Emily Perkins (Brigitte 'B' Fitzgeraldová), Katharine Isabelle (Ginger Fitzgeraldová), Kris Lemche (Sam), Mimi Rogers (Pamela Fitzgeraldová), Jesse Moss (Jason McCardy), Danielle Hampton (Trina Sinclairová), John Bourgeois (Henry Fitzgerald), Peter Keleghan (pan Wayne), Christopher Redman (Ben), Jimmy MacInnis (Tim)
Délka: 108 minut
Žánr: horor / thriller / komedie

Video:

Z filmu

Krev, mrtvoly a okultní vědy. Ginger a její sestra Brigitte jsou ty největší kamarádky a mají opravdu dost neobvyklé záliby. Střední škola, biologie, rodiče, randění – to všechno je pro ně dokonalá nuda. Blíží se úplněk. Šestnáctiletá Ginger má svou první menstruaci a jednoho večera se domů vrátí pokousána po celém těle. Co se stalo vědí obě dvě. Temný noční přízrak nemohl být nikdo jiný než vlkodlak. Dívka se pomalu a jistě mění v krvelačnou bestii. Město plní strach a v ulicích přibývají roztrhané mrtvoly zvířat i lidí. Vlčí přirozenost nabývá vrchu s každou přibývající nocí, po které se Ginger probouzí s chutí krve v ústech, a je jasné, že za chvíli bude jakýkoliv vztah i k vlastní sestře dalekou minulostí. Zůstane jen hlad.

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank