19.02.2012 12:51

Muž na hraně (2012) - Film

Základní informace

Český název: Muž na hraně
Originální název: Man on a Ledge
Česká premiéra: 9. února 2012
Světová premiéra: 12. ledna 2012
Natočeno: USA 2012
Režie: Asger Leth
Scénář: Pablo F. Fenjves
Kamera: Paul Cameron
Hudba: Henry Jackman
Hrají: Sam Worthington (Nick Cassidy), Elizabeth Banks (Lydia Anderson), Jamie Bell (Joey Cassidy), Anthony Mackie, Ed Harris, Kyra Sedgwick, Edward Burns, William Sadler, Genesis Rodriguez, Aprella, Afton Williamson (Janice), Jonah Falcon, Joe Urban, Liz Holtan, Jeff Grossman (policejní důstojník), Pooja Kumar (Nina), Naeem Uzimann, Alex Ziwak (vězeň), Erryn Arkin, John Cenatiempo, Jimmy Palumbo (detektiv), Peter Conboy (policejní důstojník), Geoffrey Cantor (Gordon Evans), Frank Pando (kameraman), Johnathan Hallgrey, James Yaegashi, Jabari Gray, Rick Pantera, Chris Haemmerle, Johnny Solo, Roy William Gardner, George Aloi, Moe Hindi, Brett G. Smith, J. Bernard Calloway, Skippy D, Don Castro, John Auer, David Macerelli, Christian Frazier, Candice McKoy, Elli, Kathryn Hoxie, James Kastner, Elizabeth Logan, Jeremy McLain, Joe Mele, Brian James Pepe, Frederick Piña, Bill Walters, Titus Welliver (Nathan Marcus)
Délka: 102 minut
Žánr: Thriller

Video

Obsah z filmu Muž na hraně

Když bývalý newyorský policajt na útěku Nick Cassidy (Sam Worthington) vstoupí do lobby hotelu Roosevelt v New Yorku, vyjede do jednoho z nejvyšších pater budovy a vyleze na římsu, ohrožuje víc než svůj vlastní život. Na nějakou dobu se zastaví celé město a to včetně několika velice nervózních lidí s velkým tajemstvím. Cassidyho rozhodnutí nevytvoří pouze mediální bouři, ale také zapeklitou situaci pro policejní psycholožku Lydii Spencer (Elizabeth Banks), která se ho snaží přesvědčit, aby neskákal. Čím víc se o to snaží, tím víc jí začíná docházet, že Cassidy má možná v plánu úplně něco jiného než sebevraždu. Že by to mělo něco společného se záhadným projektem, na němž pracuje jeho bratr? Nebo s tajným jednáním jednoho z nejvlivnějších obchodníků New Yorku (Ed Harris)? Během Cassidyho odvážného kousku začíná postupně zapadat jeden dílek puzzle do druhého. Z příběhu zkompromitovaného poldy, který se snaží dokázat svou nevinu, se stává něco zdaleka víc šokujícího. Najednou je v sázce mnohem víc než život jednoho muže stojícího na římse. (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank