01.08.2013 18:00

Muž z oceli (2013) - Film

Základní informace

Český název: Muž z oceli
Originální název: Man of Steel
Česká premiéra: 20. června 2013
Světová premiéra: 14. června 2013
Natočeno: USA / Kanada / Velká Británie 2013
Režie: Zack Snyder
Scénář: David S. Goyer
Kamera: Amir M. Mokri
Hudba: Hans Zimmer
Hrají: Henry Cavill (Clark Kent / Kal-El), Amy Adams (Lois Lane), Kevin Costner (Jonathan Kent), Diane Lane (Martha Kent), Michael Shannon (Zod), Antje Traue (Faora-Ul), Russell Crowe (Jor-El), Nicholas W. von Zill, Chris Palermo (seržant Vance), Edmundo Raul Sanchez (obsluha smallvilleské benzinky), Allison Crowe (zpěvačka u Cassidyho), Nick Touchie, Eileen Touchie, Justin Butler (student), Malcolm Scott (majitel opravny traktorů), Lacy Katherine Campbell (dětská zdravotní sestra), Brandon Berk, Benjamin Blankenship, Ronald W. Gibbs (agent FBI), Dan Aho (agent FBI), Apollonia Vanova (Nadira), Rowen Kahn (Ken Braverman), Robert Moloney, Sean Campbell, Aaron Pearl, Rebecca Spence (mladá matka), Joe Minoso (metropolisský policista) a další...

Video

Obsah z filmu Muž z oceli

Mladý chlapec zjistí, že má mimořádné schopnosti a že není z této planety.

Jako mladý muž se vydá na cestu za zjištěním, odkud pochází a s jakým záměrem byl vyslán na Zemi. Ale hrdina, který má zachránit svět před zničením a stát se symbolem naděje pro celé lidstvo, se v něm teprve musí objevit.

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank