11.09.2012 16:39

Myšák Stuart Little 2 (2002) - Film

Základní informace

Český název: Myšák Stuart Little 2
Originální název: Stuart Little 2
Česká premiéra: 19. února 2002
Natočeno: USA 2002
Režie: Rob Minkoff
Scénář: Lowell Ganz, Babaloo Mandel, Bruce Joel Rubin
Hudba: Alan Silvestri
Hrají: Michael J. Fox (myšák Stuart Little - hlas), Geena Davis (Eleanor Littleová), Hugh Laurie (Fredrick Little), Jonathan Lipnicki (George Little), Anna Hoelck (Martha Littleová), Ashley Hoelck (Martha Little), James Woods (zlý sokol - hlas), Steve Zahn (pouliční kočka Monty - hlas), Nathan Lane (kocour Snížek - hlas), Melanie Griffith (ptáček Margalo - hlas), Marc John Jefferies (Georgův kamarád Will), Brad Garrett (instalatér), Maria Bamford (učitelka), Daniel Hansen (student)
Přístupnost: přístupný
Délka: 78 minut
Žánr: rodinný / komedie / fantasty

Video:

Z filmu

Rodinný snímek o mluvícím myšákovi, kterého adoptovala rodina Littleových, se stal jedním z kasovních hitů roku 1999. Film vydělal jenom v USA přes 130 milionů dolarů, a tak není divu, že producenti připravili pokračování. Postavička Stuarta Littlea, myšáka s dokonalým šatníkem a gentlemanským vystupováním, má svou knižní předlohu v dětské knize E. B. Whitea. K hrdinům známým již z prvního filmu, kterými jsou především animovaný bílý myšák Stuart (v originále mluví známá hollywoodská hvězda Michael J. Fox, který mu propůjčí hlas i v druhém díle, česky nadaboval Martin Dejdar) a dále rodina Littleových (Geena Davis a Hugh Laurie), přibude v druhém díle nová postava ptáčka Margola (v originále mu pravděpodobně propůjčí hlas Melanie Griffith). Ten se stane objektem Stuartova milostného vzplanutí. (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank