02.12.2010 19:57

Na mamuta (2010) - Film

Základní informace

Český název: Na mamuta!
Originální název: Mammuth
Česká premiéra: 2. prosince 2010
Světová premiéra: 21. dubna 2010
Natočeno: Francie 2010
Režie: Benoît Delépine, Gustave de Kervern
Scénář: Gustave de Kervern, Benoît Delépine
Kamera: Hugues Poulain
Hudba: Gaëtan Roussel
Hrají: Gérard Depardieu (Serge Pilardosse), Yolande Moreau (Catherine Pilardosse), Isabelle Adjani, Benoît Poelvoorde, Miss Ming, Blutch, Philippe Nahon, Bouli Lanners, Anna Mouglalis, Siné, Dick Annegarn, Catherine Hosmalin, Albert Delpy, Gustave de Kervern, Bruno Lochet, Remy Kolpa, Paulo Anarkao, Noël Godin, Serge Larivière, Eric Monfourny, Serge Nuques, Zoé Weber
Délka: 92 minut
Žánr: Drama / Komedie
Distributor: Ad Vitam Distribution

Obsah z filmu Na mamuta

Gérard Depardieu (Mammuth) právě dosáhl šedesátky a byl propuštěn z práce na jatkách. Bohužel jeho dřívější zaměstnavatelé ještě nikdy neudělali potřebné papírování, aby se vyhnuli placení vyšší daně. Nyní musí obcházet všechny manažery a firmy, kde jej zaměstnávali o 30 až 40 let dříve. Jako dopravu používá klasickou motorku Mammuth, pozůstatek z roku 1970 a ta je rovněž zdrojem jeho přezdívky. Následuje řada vtipných, kyselých setkání.

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank