30.11.2010 21:35

Naruto - Seriál

Základní informace

Český název: Naruto
Původní název: Naruto
Země natáčení: Japonsko
Roky natáčení: 2002-2007
Průměrná délka jednoho dílu: 30 minut (včetně reklam)
Žánr: Animovaný / Akční / Dobrodružný / Komedie / Fantasy / Thriller

Video:

Popis seriálu

Naruto Uzumaki je dvanáctiletý chlapec, který se snaží stát ninjou. Mnoho dospělých se k němu však chová s odstupem, protože do jeho těla byl před dvanácti lety zaklet mocný démon Kyuubi, který zničil skoro celou vesnici ninjů než byl zneutralizován. Naruto i přes své problémy na akademii ninjů nakonec odmaturuje a spolu s dalšími mladými geniny z jeho týmu, Sasukem Uchihou a Sakurou Haruno a jejich velitelem, jouninem Hatakem Kakashim, plní různé nebezpečné mise.

Na 220 dílů (135 epizod založených na příbězích populárního stejnojmenného manga komixu a 80 "filler" epizod) Naruta navazuje spin-off Naruto-Shippuden.

Režie: Hayato Date
Hrají: Nana Mizuki, Romi Paku, Toshihiko Seki, Akeno Watanabe, Akihiko Ishizumi, Bin Shimada, Ikue Ōtani, Isshin Chiba, Jun'ichi Suwabe, Jūrōta Kosugi, Ken Narita, Kenji Nojima, Kenjirō Tsuda, Māya Sakamoto, Mamiko Noto, Mayumi Asano, Nozomu Sasaki, Rica Matsumoto, Shin'ichirō Miki, Shūichi Ikeda, Susumu Chiba, Takeshi Aono, Tesshō Genda, Tomoyuki Dan, Unshō Ishizuka, Wataru Takagi

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank