30.11.2010 21:28

Naruto Shippuden - Seriál

Základní informace

Český název: Naruto Shippuden
Původní název: Naruto: Shippûden
Země natáčení: Japonsko
Roky natáčení: 2007-????
Průměrná délka jednoho dílu: 30 minut (včetně reklam)
Žánr: Animovaný / Akční / Dobrodružný / Komedie / Fantasy / Thriller

Video:

Popis seriálu

Naruto: Shippuuden navazuje na původní sérii Naruto. Toto pokračování je v režii Hayato Date a produkováno Studiem Pierrot a TV Tokyo. První díl byl zveřejněn 15. února 2007 v TV Tokyo. Na tento seriál navazují samostatné filmy (Naruto Shippuuden Movie a Naruto Shippuuden Movie : Kizuna).

Děj se odehrává dva a půl roku po původním seriálu Naruto. Hlavnímu hrdinovi Uzumaki Narutovi je již patnáct let a vrací se domů do vesnice Konoha (Skrytá Listová) spolu s Jiraiyaem, legendárním Sanninem. Obnovuje se Tým 7, který dostává nové jméno Tým Kakashi. V začátku tohoto seriálu se děj točí kolem zločinecké organizace Akatsuki, která se snaží "nastolit mír" stvořením gigantické zbraně ze všech devíti Bijuu (Démonů). Další dějová linie se zaměřuje na hledání Sasukeho, bývalého kamaráda a věčného soupeře Naruta, který dobrovolně opustil vesnici.

Režie: Hayato Date
Hrají: Nana Mizuki, Romi Paku, Akeno Watanabe, Akio Ōtsuka, Atsuko Tanaka, Ikue Ōtani, Isshin Chiba, Jūrōta Kosugi, Kenjirō Tsuda, Mamiko Noto, Takehito Koyasu, Takeshi Aono, Tesshō Genda, Tomoyuki Dan, Toshihiko Seki, Unshō Ishizuka, Wataru Takagi, Yū Asakawa

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank