03.01.2011 17:05

Natalie Portman se zasnoubila - Zajímavosti

Něžná kráska Natalie Portman, jejíž polonahé snímky jsou na internetu snad nejžádanějším artiklem, se totiž zasnoubila s choreografem Benjaminem Millepiedem a čeká s ním i dítě, jak uvedla pro časopis Entertainment Weekly.

Pár se seznámil při natáčení filmu Černá labuť (Česká premiéra: 24. února 2011), kde Natalie ztvárnila hlavní roli tak brilantně, že ji většina kritiky pasuje jako hlavní kandidátku na oscara pro nejlepší ženský herecký výkon.

Natalie Portman je známá hlavně díky rolím v Leonovi, nové trilogii Star Wars nebo Návratu do Cold Mountain. Lechtivější scény absolvovala ve snímcích Na dotek (nominace na oscara) či Goyovy přízraky v režii Miloše Formana. Před povinnou mateřskou pauzou ji ještě uvidíme v umělecky i komerčně ambiciózních snímcích. Například v romantické komedii Hlavně nezávazně, komiksový Thor a Your Higness.

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank