28.11.2011 19:01

Nechápu jak to dokáže (2011) - Film

Základní informace

Český název: Nechápu, jak to dokáže
Originální název: I Don't Know How She Does It
Česká premiéra: 17. listopadu 2011
Světová premiéra: 16. září 2011
Natočeno: USA 2011
Režie: Douglas McGrath
Scénář: Aline Brosh McKenna (Allison Pearson - román)
Kamera: Stuart Dryburgh
Hudba: Rachel Portman
Hrají: Christina Hendricks (Allison), Pierce Brosnan (Jack Abelhammer), Sarah Jessica Parker (Kate Reddy), Busy Philipps, Sarah Shahi, Greg Kinnear (Richard Reddy), Kelsey Grammer, Jessica Szohr, Olivia Munn (Momo), Seth Meyers, Jane Curtin, Ronald Scott Maestri, Mark Blum, Jennifer Butler (ošetřovatelka), Emma Rayne Lyle (Emily Reddy), John Cenatiempo (otec na kole), James Schram (architekt), Naeem Uzimann, Derek Hedlund, Peter Conboy, Robbie Sublett (mladý tatínek), Brian Smyj (taxikář), Michael Dean, Raymond McAnally (Roy), Sal Lizard (Santa Claus), Gianna LePera (hlas), Michael Hogan, James Wilcox, Stephanie Atkinson, John Mancini, Jodie Brunelle, Mark J. Parker (číšník), Judianny Compres, Steve Routman (Marcus), Katie Hyde, Timothy Finch, Tyler Rumsey, Jay Rodriguez (zaměstnanec kavárny), Ian Bonner, Victor Franko, Rosemary Howard, George J. Vezina
Délka: 89 minut
Žánr: Komedie

Video

Obsah z filmu Nechápu, jak to dokáže

Kate Reddy (Sarah Jessica Parker) pracuje přes den jako finanční manažerka v prestižní bostonské společnosti, po práci se coby milující žena a matka vrací ke svému manželovi, architektovi Richardovi (Greg Kinnear), a dvěma ratolestem. Její život je jedním velkým kolotočem, ve kterém se Kate snaží nezanedbávat nic a nikoho. Přesto začíná cítit, že toho na ní začíná být trochu moc. Navíc se jí otevírá nová pracovní příležitost s občasnými cestami do New Yorku. Vysněnou novou práci však získá i její manžel a harmonické rodinné soužití se začíná povážlivě komplikovat. Kate navíc do cesty vstoupí i pohledný obchodní partner Jack Abelhammer (Pierce Brosnan). Podaří se Kate nakonec nalézt štěstí a své skutečné místo v životě? (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank