14.07.2012 18:29

Nedotknutelní (2012) - Film

Základní informace

Český název: Nedotknutelní
Originální název: Intouchables
Česká premiéra: 7. června 2012
Světová premiéra: 2. listopadu 2011
Natočeno: Francie 2011
Režie: Eric Toledano, Olivier Nakache
Scénář: Olivier Nakache, Eric Toledano
Kamera: Mathieu Vadepied
Hudba: Ludovico Einaudi
Hrají: Francois Cluzet (Philippe), Omar Sy (Driss), Anne Le Ny (Yvonne), Audrey Fleurot (Magalie), Clotilde Mollet (Marcelle), Alba Gaïa Kraghede Bellugi (Elisa), Cyril Mendy (Adama), Christian Ameri (Albert), Grégoire Oestermann (Antoine), Joséphine de Meaux, Dominique Daguier (Philippův kamarád), François Caron (Philippův kamarád), Dorothée Brière (Eléonore), Marie-Laure Descoureaux (Chantal), Emilie Caen, Sylvain Lazard, Jean François Cayrey, Ian Fenelon, Renaud Barse, François Bureloup, Nicky Marbot, Benjamin Baroche, Jérôme Pauwels, Antoine Laurent, Fabrice Mantegna, Hedi Bouchenafa, Caroline Bourg (Frédérique), Michel Winogradoff, Kévin Wamo, Elliot Latil, Alain Anthony, Dominique Henry, Pierre-Laurent Barneron
Přístupnost: přístupný
Délka: 112 minut
Žánr: Komedie, Drama

Video

Obsah z filmu Nedotknutelní

Ochrnutý a bohatý aristokrat Philippe si za svého nového opatrovníka vybere Drisse, živelného mladíka z předměstí, kterého právě propustili z vězení. Jinými slovy - najde si na tuto práci tu nejméně vhodnou osobu. Podaří se jim však propojit nemožné: Vivaldiho a populární hudbu, serióznost a žoviální vtípky, luxusní obleky a tepláky. Bláznivým, zábavným, silným, neočekávaným a hlavně „nedotknutelným“, přesně takovým se stane jejich přátelství… Komedie s dramatickou zápletkou o tom, že ani od krku po prsty u nohou nepohyblivý člověk odkázaný na pomoc druhých, nemusí ztratit smysl života. A o tom, že i nejméně pravděpodobné spojení melancholického multimilionáře a extrovertního recidivisty může humorně zapůsobit na diváka a může se z něj stát kasovní trhák. (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank