05.01.2015 20:46

Nejsledovanější filmové trailery na Youtube - Zajímavosti

Historie filmových trailerů na Youtube se v posledních týdnech přepisovala hned několikrát. Skóre nejprohlíženějších trailerů totiž postupně vylepšily první upoutávky k Avengers: Age of Ultron, Jurskému světu i sedmé epizodě Star Wars. Potvrzuje se tak, že z vydaných teaserů se stává událost, kterou si nenechávají lidé ujít po celém světě.

Říjnový teaser k Avengers: Age of Ultron si po pěti dnech na Youtube nenechalo ujít téměř 51 milionů diváků po celém světě. Listopadová upoutávka k Jurskému světu ale zašla překvapivě ještě dál. Návrat dinosaurů během prvních pěti dnů vidělo neskutečných 53 milionů lidí. To ale pořád není nic oproti teaseru k novým Star Wars. Ten si totiž připsal po pěti dnech neuvěřitelných 58 milionů shlédnutí. Je pochopitelně jasné, že někteří fandové viděli zmiňované upoutávky klidně padesátkrát za sebou, to ale nic nemění na tom, že se z trailerů stává světový fenomén. Změnit pořadí nejsledovanějších trailerů všech dob může už brzy první teaser k novému Terminátorovi. Ten vychází na svět 4. prosince 2014 a bezesporu bude atakovat minimálně letošní desítku nejlepších. Největší šance přesáhnout hranici 60 milionů za pět dní se však přisuzují prvnímu teaseru k Batman v Superman: Dawn of Justice a neméně očekávanému Warcraftu.

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank