01.01.2013 17:57

Nic nás nerozdělí (2012) - Film

Základní informace

Český název: Nic nás nerozdělí
Originální název: The Impossible
Česká premiéra: 31. ledna 2013
Světová premiéra: 11. října 2012
Natočeno: Španělsko / USA 2012
Režie: Juan Antonio Bayona
Scénář: Sergio G. Sánchez
Kamera: Óscar Faura
Hudba: Fernando Velázquez
Hrají: Naomi Watts (Maria), Ewan McGregor (Henry), Geraldine Chaplin, Tom Holland (Lucas), Marta Etura, Dominic Power, Sönke Möhring, Oaklee Pendergast (Simon), Samuel Joslin (Thomas), Laura Power (zdravotní sestra v letadle), Bruce Blain (americký turista), Olivia Jackson (žena u bazénu), Nicola Harrison, Natalie Lorence (přeživší v nemocnici), Ploy Jindachote, Philippe Durand, Gitte Witt, Byron Gibson, Russell Geoffrey Banks, Teo Quintavalle, Celicia Arnold, Oak Keerati, Johan Sundberg (Daniel), Vanesa de la Haza, Jan Roland Sundberg (Danielův otec), George Baker, Oli Pascoe, Christopher Alan Byrd (Dieter), Henry Reed, Georgina L. Baert, Adam (Brown - hlas), Lancelot Kwok, David Firestar (dobrovolník v nemocnici), Marco Naddei (mladý přeživší na autobusové zastávce), Desmond O'Neill (ztracený muž v nemocnici)
Délka: 107 minut
Žánr: Drama / Thriller

Video:

Obsah z filmu Nic nás nerozdělí

Silný příběh filmu Nic nás nerozdělí je založen na skutečné události jedné rodiny, která v roce 2004 přežila úder ničivé vlny tsunami v Indickém oceánu. Manželé Henry (Ewan McGregor), Maria (Naomi Watts) a jejich tři synové se rozhodli strávit poklidné Vánoce v Thajsku a těší se na několik dnů prožitých v tropickém ráji. Rodinná idylka ale náhle a nečekaně skončí dva dny po Štědrém dnu, když jihovýchodní pobřeží Asie zasáhne vlna tsunami. Obrovská masa vody se valí na hotelový komplex, smete vše, co jí přijde do cesty, a rozdělí i prchající rodinu. Ačkoliv všichni členové rodiny přežijí, vyhráno zdaleka nemají, protože nalézt jeden druhého uprostřed pekla je skoro nemožné. (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank