22.08.2011 21:57

Noc hrůzy (2011) - Film

Základní informace

Český název: Noc hrůzy
Originální název: Fright Night
Česká premiéra: 13. října 2011
Světová premiéra: 7. října 2011
Natočeno: USA 2011
Režie: Craig Gillespie
Scénář: Tom Holland, Marti Noxon
Kamera: Javier Aguirresarobe
Hrají: Colin Farrell (Jerry Dandrige), Christopher Mintz-Plasse ('Evil' Ed Thompson), David Tennant (Peter Vincent), Anton Yelchin (Charley Brewster), Imogen Poots (Amy Peterson), Toni Collette (Judy Brewster), Dave Franco (Mark), Gabrielle D. West, Grace Phipps (Bee), Emily Montague (Doris), Chelsea Tavares (Cara), Sandra Vergara (Ginger), Charlie B. Brown (doktor), Asim Ahmad (detektiv Sabian), Eriks Alfons Hausmanis, Cliff Gravel (správce), David T. Quan, Phil Arnold (vysokoškolský učitel), Rick A. Ortega Jr. (policista), Ryan Schaefer (Frat Boy), Viola Valdez (knihovník), Gilbert Almario, Jerry G. Angelo, Marya Beauvais, Kevin Christopher Brown, Liezl Carstens, Kevin Fowlkes, Drew Hollowell, Mike Miller, Chris Ranney
Žánr: Komedie / Horor

Video

Obsah z filmu Noc hrůzy

Teenager Charley Brewster (Yelchin) se domnívá, že jeho nový soused Jerry Dandrige (Farrell) je upír zodpovědný za sérii nedávných úmrtí v okolí. Když Charliemu nikdo nevěří, spojí se s Petrem Vincentem (Tennant), redaktorem jeho oblíbené televizní show, aby mu pomohl Jerryho dostat.

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank