20.07.2012 21:49

Nová bondovka - Zajímavosti

Supertajný agent a špion zároveň, který má ve výbavě tu nejmodernější možnou techniku a zbraně ničivého charakteru, přitom však vypadá navenek zcela klidně a vyrovnaně, prostě profesionál ve svém oboru! James Bond, podle nějž byly tyto filmy s dlouholetou historií pojmenovány jako „bondovky“, se již letos v říjnu vrátí ve svém dalším dobrodružství s názvem „Skyfall“ a nejslavnějšího agenta, kterého za dlouhá léta vystřídalo mnoho herců.

  Tím posledním je samozřejmě Daniel Craig, který nejenom-že výborně ztvárnil Bonda v „Casino Royale „ a „Quantum of Solace“, ale co je důležitější, zalíbil se i divákům, kteří ho s nadšením přivítali jako nástupce jeho předchůdců.

Video

 Zároveň bylo potvrzeno i to, že Skyfall bude mít pokračování, a to už za dva roky! Studio tak bude muset ihned po premiéře prvního dílu začít připravovat díl druhý, o kterém však zatím nevíme zhola nic. Ohledně hereckého ztvárnění bychom určitě rádi viděli v hlavní roli opět Daniela Craiga, který jistě u Bonda zůstane, protože mu tato postava přirostla k srdci a užívá si ji naplno.

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank