16.10.2011 19:32

Ocelová pěst (2011) - Film

 

Základní informace

Český název: Ocelová pěst
Originální název: Real Steel
Česká premiéra: 10. listopadu 2011
Světová premiéra: 18. listopadu 2011
Natočeno: USA 2011
Režie: Shawn Levy
Scénář: Leslie Bohem, John Gatins
Kamera: Mauro Fiore
Hrají: Hugh Jackman, Evangeline Lilly, Kevin Durand, Anthony Mackie, Hope Davis, James Rebhorn, Olga Fonda, Dakota Goyo (Max), Ken Alter, Joshua Ray Bell, Michael B. Clark, Julian Gant, Richard Goteri, Ko Kaiden.
Žánr: Akční / Drama

Video

Obsah z filmu Ocelová pěst

V akčním snímku z blízké budoucnosti Ocelová pěst představuje Hugh Jackman Charlieho Kentona, bývalého boxera, jehož milovaný sport ovládli dva a půl metru vysocí oceloví roboti a lidé jako Charlie už do něj nadále nijak nezapadají. Protože nemá s kým zápasit a nemá žádné vyhlídky na lepší budoucnost, je nucen přivydělávat si jako promotér robotických zápasů. Daří se mu jakž takž protloukat tím, že dává dohromady mizerné a vysloužilé roboty a cestuje od jednoho turnaje k druhému, kamkoliv, kde je schopen si nějak přivydělat. Když už se zdá, že situace nemůže být zoufalejší a komplikovanější, vpadne mu znenadání a proti jeho vůli do života jeho syn Max (Dakota Goyo), se kterým už delší dobu není v kontaktu. Oba společně spojí síly, aby postavili a vytrénovali nového robota a proměnili ho v boxerského šampiona. Zatímco si buduje jméno v brutálním a nemilosrdném světě robotických zápasů, zjišťuje Charlie, že se mu navzdory všem očekáváním nabízí poslední šance na boxerský comeback. (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank