04.05.2011 17:38

Paul (2011) - Film

Základní informace

Český název: Paul
Originální název: Paul
Česká premiéra: 9. června 2011
Světová premiéra: 18. února 2011
Natočeno: Velká Británie 2011
Režie: Greg Mottola
Scénář: Nick Frost, Simon Pegg
Kamera: Lawrence Sher
Hudba: David Arnold
Hrají: Seth Rogen (Paul - hlas), Kristen Wiig (Ruth Buggs), Sigourney Weaver (Tara), Simon Pegg (Graeme Willy), Jane Lynch (Pat Stevenson), Jason Bateman (zvláštní agent Lorenzo Zoil), Bill Hader (Haggard), Blythe Danner (Tara Walton), Jeffrey Tambor (Adam Shadowchild), Nick Frost (Clive Gollings), David Koechner (Gus), John Carroll Lynch, Jesse Plemons (Jake), Joe Lo Truglio (O'Reilly), Mia Stallard (mladá Tara), Paula LaBaredas (princezna Leia), David House, Justin Reed, Darren Kendrick, Mark Anthony Lopez, Kimberly Forchetti, Mike Miller, Jurgen Heimann, Nelson Ascencio (Jorge), Joy Sudduth, William Arute, Patrick Mackie, Michael Arturo (zombie v kavárně), Chris Bentley, Robert Anthony Brass, Danielle Catherine, Diego Deane, Mandi de Lude, Corey Drake, David Fernández, Scott Flick, Christopher Fodge, Brandon Hillock (Anakin Skywalker), Annie Hsu, Zack Kennedy, Jeremy Owen, Michael Neal Powell (barman), Erick Ramirez, Chris Rymer (velitel Cody), Mark Sivertsen, Thadd Turner (cowboy), Joey Wolf (Frodo)
Žánr: Komedie / Sci-Fi
Distributor: Universal Pictures

Video

Obsah z filmu Paul

Graeme (Simon Pegg) a Clive (Nick Frost) přijeli do Ameriky na dovolenou, během níž chtěli procestovat všechna místa proslulá údajným výskytem UFO. Cesta probíhala podle plánu, dokud nenarazili na titulního hrdinu. Byť jako všichni správní ufologové v existenci mimozemšťanů bezmezně věřili, Paul je poněkud zaskočil. Přestože vypadá jako typický „emzák“, chová se jako zastydlý puberťák, tedy úplně stejně jako Graeme a Clive, jen s kapkou americké suverénnosti navíc. Po počátečním oťukávání zjistí, že si navzájem docela rozumějí, takže Graeme a Clive Paulovi nabídnou, že ho odvezou na místo „kdesi mezi lesy“, kam si pro něj přiletí jeho soukmenovci. Kamarádskou idylu bohužel vážně narušují dvě externí hrozby. Když vám zdrhne mimozemšťan, tak se ho snažíte dostat za každou cenu, což je úkolem agenta tajné vládní agentury (Jason Bateman), který má k ruce dva neschopné poskoky a zpruzenou šéfku na telefonu. Nebezpečí číslo dvě pak představuje nerudný náboženský fanatik, jemuž naše trojka nedopatřením unesla celkem rajcovní dceru (Kristen Wiig), a on se ji snaží získat zpět s pomocí nabité kulovnice. (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist

Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank