02.12.2010 15:47

Planet 51 (2009) - Film

Základní informace

Český název: Planeta 51
Originální název: Planet 51
Česká premiéra: 14. ledna 2010
Světová premiéra: 20. listopadu 2009
Natočeno: Španělsko / Velká Británie 2009
Režie: Jorge Blanco, Javier Abad, Marcos Martínez
Scénář: Joe Stillman
Hudba: James Seymour Brett
Hrají: Dwayne Johnson (kapitán Charles 'Chuck' Baker - hlas), Seann William Scott (Skiff - hlas), Jessica Biel (Neera - hlas), Justin Long (Lem - hlas), Gary Oldman, John Cleese
Přístupnost: přístupný
Délka: 97 minut
Žánr: Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Fantasy / Rodinný
Distributor: TriStar Pictures

Obsah z filmu Planeta 51

Zelení obyvatelé Planety 51 žijí spokojeným životem v útulných domcích na předměstí, vychová-vají děti, venčí psíky… Poklidnou idylku ruší jen strach z mimo-zemské invaze. Jejich obavy se jednoho dne naplní... Astronaut NASA, kapitán Charles „Chuck“ Baker, přistane s ves-mírnou lodí spousty světelných let od domova. Domnívá se, že nadešel velký okamžik a on objevil neosídlenou planetu. Ovšem krátce na to zjistí, že tu rozhodně není první, natož sám. Přistál uprostřed zahrady zrovna v době, kdy si rodina zelených starousedlíků užívá grilovací párty. Kapitán Chuck, zmatený z podivných postaviček místních obyvatel, se dává na útěk. Cestou naráží na další a další potvůrky, které jsou při setkání se zvláštní cizí bytostí vyděšené stejně jako on. Celá Planeta 51 je v pohotovosti, paranoidní generál se svou armádou vydává rozkaz chytit a zneškodnit nevítaného „mimo-zemšťana“. Chuck se ukryje v planetáriu, ve kterém pracuje jako brigádník šestnáctiletý do-morodý „zelenáč“ Tléma. Přesto-že jejich první setkání není úplně nejšťastnější, vznikne mezi nimi opravdové přátelství. Chuck se s Tlémovou pomocí musí dostat k raketě dřív, než odletí zpět na Zemi bez něj... (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank