11.09.2012 16:19

Pod ochranou státu (2002) - Film

Základní informace

Český název: Pod ochranou státu
Originální název: Federal Protection
Česká premiéra: Neznámo kdy, ale už byla.
Světová premiéra: 15. března 2002
Natočeno: USA 2002
Režie: Anthony Hickox
Scénář: Craig Smith
Kamera: Sylvain Brault
Hudba: Steve Porcaro
Hrají: Armand Assante (Frank Carbone / Howard Akers), Angela Featherstone (Leigh Kirkindallová), Dina Meyer (Bootsie Cavanderová), David Lipper (Denny Kirkindall), Frank Chiesurin (Sid), Tony Calabretta (Pasquale 'Patsy' Dilepsi), Mark Camacho (Joseph Pagnozzi), Steve Park (Chong-Sung), Chip Chuipka (Donald Powers), Danny Blanco (Chuck Sturdevant), Maxim Roy (Marjorie Wattsová), Anatoly Zinoviev (Teddy), Michael Filipowich (Johnny), Carl Alacchi (Gio Brogianto), Maria Bertrand (Vicky Brogiantová), Bob Babinski (novinář), Eramelinda Boquer (TV reportérka Quentina Smithová), Richard Jutras (mladý policista), Suzanna Lenir (BBQ žena), Marco Assante (Wiseguy), Anthony Hickox (Hitman), Sven Eriksson (Hitman), Dawn Ford (Valet), Christopher B. MacCabe (Race Track Man), Miriam Samuels (stará žena se psem), Donny Quinn (Frank's Buddy)
Délka: 93 minut
Žánr: Akční / Krimi / Drama / Thriller

Video:

Z filmu

Když Frank Centrello odmítne předat svůj obchod chicagskému mafiánovi Alu Pagnozzimu, dostane za to kulku do těla. Al si myslí, že se svého konkurenta jednou provždy zbavil. Jenže Frank střelbu přežil, díky vládnímu Programu na ochranu svědků získal novou identitu a nyní žije v Arkansasu. Nešťastnou shodou okolností se však Frankovo inkognito prozradí a krásná sousedka Leigh má nechtěný podíl na tom, že se její manžel a sestra spojí, aby inkasovali odměnu. Mafie totiž nabídla milion dolarů tomu, kdo ho přímo k Frankovi dovede. Mezi osamělým mužem a nešťastně vdanou ženou vzklíčí vášnivý cit a nastává chvíle, kdy se Frank musí rozhodnout: zda před nelítostnými zabijáky uprchne a zachrání si život nebo zůstane a ochrání ženu, do níž se zamiloval... (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank