12.09.2012 11:08

Policajti na baterky (2003) - Film

Základní info

Český název: Policajti na baterky
Originální název: National Security
Česká premiéra: 6. března 2003
Natočeno: USA 2003
Režie: Dennis Dugan
Scénář: Jay Scherick, David Ronn
Kamera: Oliver Wood
Hudba: Randy Edelman
Hrají: Martin Lawrence, Steve Zahn, Colm Feore, Eric Roberts, Bill Duke (poručík Washington), Timothy Busfield, Robinne Lee, Matt McCoy, Stephen Tobolowsky (Billy Narthax), Margaret Travolta
Přístupnost: od 12 let
Délka: 88 minut
Žánr: Akční / Komedie

Video:

Z filmu

"Jeden druhého nesnášejí ještě víc, než recidivisty."

Earl Montgomery (Martin Lawrence), nabubřelý mladík, kterého nevzali do policejní akademie, a Hank Rafferty (Steve Zahn), neoblíbený uhlazený policista, před sebou zřejmě neutečou. Potkají se během běžné dopravní zácpy, která se vymkne kontrole a při níž každý z nich stojí na opačné straně zákona. Nyní musí jako řadový ozbrojený doprovod znemožnit pašerácký obchod. Přes odpor nadporučíka Washingtona (Bill Duke) a detektiva McDuffa (Colm Feore), začínají Earl a Hank rozplétat složitý plán, který vymyslel Nash (Eric Roberts) se svými kumpány. Našim hochům se dostane do rukou nezničitelná kovová slitina v hodnotě milionů dolarů. Vymyslí plán, který je stejně potrhlý jako oni dva, přesto se zdá, že tito dva beznadějní partneři vyřeší zločin... pokud se nejdřív vzájemně nezabijí.

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank