10.04.2011 13:08

Poznáš až to přijde (2010) - Film

Základní informace

Český název: Poznáš, až to přijde?
Originální název: How Do You Know
Česká premiéra: 28. dubna 2011
Světová premiéra: 17. prosince 2010
Natočeno: USA 2010
Režie: James L. Brooks
Scénář: James L. Brooks
Kamera: Janusz Kaminski
Hudba: Hans Zimmer
Hrají: Paul Rudd (George), Reese Witherspoon (Lisa Jorgensonová), Jack Nicholson (Charles), Owen Wilson (Manny), Kathryn Hahn (Annie), Andrew Wilson, Shelley Conn (Terry), Yuki Matsuzaki (Tori), Domenick Lombardozzi (Ryan), Mark Linn-Baker (Ron), Molly Price (Sally), Tara Subkoff, Daniel Benzali, David A. Gregory (Mattyho společník), Lenny Venito (Al), Michelle DiBenedetti (Raulova holka), John Tormey, Michael Pericoloso (hráč baseballu), Robert Bizik, Ron McLarty (Dylan Laurie), Noelle Tremblay, Chelsea Salmon (Cam), Matthew James Gulbranson, Christopher Fitzgerald, Teyonah Parris (Riva), Bennett Dunn, Dan Van Wert, Tracie Jules, Kimberly Villanova, Anthony Bradford, Thomas Walton, Will Blagrove (Doug), Michelle Taylor, Billy Lee, Megan Mazaika (Charlesova advokátka), Tom Delconte (Charlesův advokát), Atif Lanier, Cameran Surles, Ernest E. Brown, Laura Scruggs, Rachel Breitag, Mark Pricskett, John Doty, Bill Chemerka, Jessi Moore, Greg King, Michelle Santiago, Michael Baczor, Anthony Wanzer, Ronaldo J. Sellers, Ken Farnell, Cyrus Newitt, Mary Ann Pianka (Jane), Marguerite Mastromatto
Přístupnost: přístupný
Délka: 116 minut
Žánr: Komedie / Romantický / Drama
Distributor: Falcon

Video

Obsah z filmu Poznáš až to přijde

Lisa (Witherspoon) je žena, která svůj život postavila na svých sportovních výkonech a sportu se věnuje už od útlého dětství. Když je vyloučena ze svého týmu, přijde o vše, co měla. Bezradně se snaží vést normální a všední život. To vede k jejímu seznámení s Mattym (Wilson), profesionálním baseballovým nadhazovačem, sebestředným sukničkářem a narcisem. George Madison (Rudd) je obchodník, jehož komplikovaný vztah s otcem Charlesem (Nicholson) se ještě více zkomplikuje poté, co je George obviněn z finančního zločinu, přestože nic neudělal. Ačkoliv mu hrozí vězení, zdá se, že jeho poctivost, integrita a neutuchající optimismus mohou být jedinou možností, jak si George může zachovat zdravý rozum. Ještě předtím, než se poznala s Mattym, se Lisa zúčastnila jednoho rande s Georgem v den, který byl patrně nejhorším dnem v jejich životech: ona byla právě vyhozena z týmu a on dostal obsílku k soudu. Když se zdá, že se jim životy rozpadají pod rukama, poznají oba, jaké to je, když vás potká něco neuvěřitelného. (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank