09.04.2012 11:54

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012) - Film

Základní informace

Český název: Prci, prci, prcičky: Školní sraz
Originální název: American Reunion
Česká premiéra: 5. dubna 2012
Světová premiéra: 5. dubna 2012
Natočeno: USA 2012
Režie: Jon Hurwitz, Hayden Schlossberg
Scénář: Adam Herz, Jon Hurwitz, Hayden Schlossberg
Kamera: Daryn Okada
Hudba: Lyle Workman
Hrají: Alyson Hannigan (Michelle Flaherty-Levenstein), Seann William Scott (Steve Stifler), Mena Suvari (Heather), Katrina Bowden (Ozova přítelkyně), Tara Reid (Vicky Lathum), Chris Klein (Oz), Shannon Elizabeth (Nadia), Jason Biggs (Jim), Jennifer Coolidge (Stiflerova máma), Thomas Ian Nicholas (Kevin Myers), Natasha Lyonne (Jessica), Eddie Kaye Thomas (Finch), Dania Ramirez (Trisha), Eugene Levy (Jimův táta), Chris Owen (Chuck Sherman), Jay Harrington, Charlene Amoia (Ellie), Molly Cheek (Jimova máma), Ali Cobrin, Wendy Bell, Lindsay Davis (Hottie), Matt Mangum (Adam), Jawad Talpur
Přístupnost: od 15 let
Délka: 113 minut
Žánr: Komedie, Romantický

Video

Obsah z filmu Prci, prci, prcičky: Školní sraz

Jablečný koláč coby trenažer prvního sexu už nečekejte. Jinak se ale hrdinové komediální série Prci, prci, prcičky příliš nezměnili, i když jako dospělí spíš než erotické úspěchy sbírají trapasy a ztráty. Třináct let poté, co prvním dílem vyvolali mohutnou erupci pubertálních komedií, se na scénu vracejí prakticky všichni oblíbení „sexuální štvanci“, včetně Jimova táty a Stiflerovy mámy. Vy se proto raději připravte. Pro jistotu na všechno. Nejvhodnější záminkou k setkání všech postav byl podle scenáristů školní sraz. Trocha bilancování – Jim (milovník koláčů) žije s Michelle (milovnice hudebních táborů) v manželství, kterému pomalu dobíhá setrvačník. Oz (největší slušňák) je úspěšný televizní sporťák, ale doma mu to neklape, protože chodí s typickou blbou blondýnou. Z Kevina se stal podpantoflák, Finch se snaží vypadat jako světák, jímž ve skutečnosti není ani omylem, jen Stifler se vůbec nezměnil. Pořád je to idiot a magnet na maléry všeho druhu. Jenže tenhle sraz nebude jenom o bilancování. Hoši si vzpomenou, co velkého na střední od života čekali, jak málo toho ve skutečnosti dostali, a rozhodnou se to napravit. Jak už to tak v téhle sérii bývá, mít dobrý plán nestačí, protože se to vždycky nakonec nějak zvrtne a realita pak pekelně bolí. (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank