11.09.2012 16:44

Přeber si to znovu (2002) - Film

Základní informace

Český název: Přeber si to znovu
Originální název: Analyze That
Česká premiéra: 2. května 2002
Světová premiéra: 8. prosince 2002
Natočeno: USA 2002
Režie: Harold Ramis
Scénář: Peter Steinfeld, Harold Ramis, Peter Tolan
Kamera: Ellen Kuras
Hudba: David Holmes
Hrají: Robert De Niro (Paul Vitti), Billy Crystal (Dr. Ben Sobel), Lisa Kudrow (Laura Sobel), Joe Viterelli (Jelly), Cathy Moriarty (Patti LoPresti), Joey Diaz (Ducks), Jerome LePage (Convict), Thomas Rosales Jr. (Coyote), Paul Herman (Joey Boots)
Přístupnost: od 12 let
Délka: 95 minut
Žánr: Komedie / Krimi

Video:

Z filmu

Mafiánský boss Paul Vitti (Robert De Niro) je pár dní před propuštěním z věznice Sing Sing a agenti FBI se začínají rojit. Vypadá to na další zhroucení a tak je opět povolán doktor Sobel (Billy Crystal), aby nahlédl do temnot gangsterovy duše. A dojde k nejhoršímu. Vitti je podmínečně propuštěn s tím, že se o něj dr. Sobel bude starat dnem i nocí. A co hůř ubytuje si ho u sebe doma. Vitti se snaží začlenit se do běžného života seč mu síly stačí, jenže práce ve zlatnictví, restauraci, či prodejně aut se dá jen těžko sladit s návyky všemocného mafiána... (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank