02.12.2010 13:40

Predátoři (2010) - Film

Základní informace

Český název: Predátoři
Originální název: Predators
Česká premiéra: 8. července 2010
Světová premiéra: 7. července 2010
Natočeno: USA 2010
Režie: Nimród Antal
Scénář: Michael Finch, Alex Litvak, Robert Rodriguez
Kamera: Gyula Pados
Hudba: John Debney
Hrají: Topher Grace (Edwin), Laurence Fishburne (Noland), Adrien Brody (Royce), Danny Trejo (Cuchillo), Alice Braga (Isabelle), Derek Mears, Walton Goggins (Stans), Mahershalalhashbaz Ali (Mombasa), Oleg Taktarov (Nikolai), Louis Ozawa Changchien (Hanzo)
Délka: 107 minut
Žánr: Akční / Dobrodružný / Sci-fi / Horor
Distributor: Twentieth Century-Fox Film Corporation

Obsah z filmu Predátoři

Skupina osmi lidí je unesena na planetu Predátorů, aby se zde stala součástí lovu pro zábavu. Tak se v neprodyšné predátoří džungli postupně ocitají ti nejlepší a nejbrutálnější zabijáci, které může naše Země poskytnout. Vedle hlavního hrdiny Royce se představí člen mexického drogového kartelu Cuchillo, bývalý ruský voják Nikolai, profesionální odstřelovačka s teleskopickou zbraní Isabelle, holohlavý násilník s vytetovaným škorpiónem na krku Stans, člen africké vražedné jednotky ze Sierra Leone Mombasa, člen Yakuza gangu Hanzo a konečně malý nenápadný muž, dříve jeden z nejhledanějších na seznamu FBI, Edwin. Všichni brzy poznávají, že se stali součástí hry, které velí jeden hlavní Predátor oplývající nevídanými schopnostmi, společně s řadou jeho poddaných. Boj o holý život může začít.

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank