27.11.2010 17:41

Redakce - Seriál

Základní informace

Český název: Redakce
Původní název: Redakce
Země natáčení: Česká republika
Roky natáčení: 2004
Průměrná délka jednoho dílu: 60 minut
Žánr: Drama / Komedie

Video:

Popis seriálu

Ve vzrušujícím prostředí redakce Přílohy Denních listů pracuje pestrobarevná směsice nepřehlédnutelných postav. Seriál tak umožní každému z diváků najít si svého hrdinu a prožít s ním jeho osud. Režiséři Tomáš Krejčí a Jiří Vejdělek k tomu říkají: "Z našeho pohledu je posláním REDAKCE přinést do všech domovů příjemnou náladu ze sledování situací, které všichni známe z vlastní zkušenosti." U každého člena REDAKCE Přílohy Denních listů najdeme různé osobnostní rysy a vlastnosti. Všechny postavy pak společně tvoří svět, ve kterém vznikají zápletky seriálu.

Seriál Redakce točí pro TV NOVA firma Dramedy Production v licenci španělské společnosti Globomedia. Originální verze seriálu patří ve Španělsku k nejúspěšnějším seriálům vůbec. V žádném případě to ale není jen překlad původního díla. Na české verzi pracuje tým českých scenáristů, kteří vycházejí ze základních zápletek, hlavních postav a prostředí jednotlivých originálních dílů.

Hlavní postavy
David Matásek ... Viktor Saidl
Michal Novotný ... Zdeněk Sláma
Dana Batulková ... Anna Pešková
Zdena Hadrbolcová ... Emílie
Roman Zach ... Kamil Fořt
Martina Válková ... Kateřina Křesadlová
Pavla Ptáčková ... Klára Vlková
Irena Máchová ... Linda Malá
Milan Šteindler ... Lubor Hájek
Karel Urbánek ... Mirek
Jiří Ployhar ... Jarda Mrázek
Bořivoj Navrátil ... Pavel Talich
Zuzana Onufráková ... Veronika Hájková

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank