09.04.2012 18:22

Resident Evil: Odveta (2012) - Film

Základní informace

Český název: Resident Evil: Odveta
Originální název: Resident Evil: Retribution
Česká premiéra: 13. září 2012
Světová premiéra: 13. září 2012
Natočeno: USA / Německo 2012
Režie: Paul W.S. Anderson
Kamera: Glen MacPherson
Hrají: Milla Jovovich (Alice), Michelle Rodriguez (Rain Ocampo), Kevin Durand (Barry Burton), Ali Larter (Claire Redfield), Sienna Guillory (Jill Valentine), Meagan Good (Melissa Jones-Lewis), Oded Fehr (Carlos Oliveira), Johann Urb (Leon S. Kennedy), Bingbing Li (Ada Wong), Shawn Roberts (Albert Wesker), Boris Kodjoe (Luther West), Mason Cook (Billy Addison), Colin Salmon (One), Ofilio Portillo (Tony)
Žánr: Akční / Horor / Sci-Fi / Thriller

Video

Obsah z filmu Resident Evil: Odveta

Velmi úspěšná filmová adaptace ságy, která vydělala téměř 700 miliónů dolarů po celém světě, natočená podle oblíbené série videoher s názvem Resident Evil se vrací ve svém netrpělivě očekávaném pátém pokračování Resident Evil: Retribution ve formátu 3D.
Smrtelný virus společnosti Umbrella Corporation dál pustoší Zemi, mění světovou populaci na legie masa, které jedí Nemrtví. Jediná a poslední naděje lidské rasy v podobě ALICE (Milla Jovovich), se probudí v srdci nejtajnější operace společnosti Umbrella a odkrývá víc o své tajemné minulosti, jak dále pátrá v komplexu. Alice, bez bezpečného útočiště, pokračuje v honbě na ty, kteří jsou odpovědni za šíření epidemie; honbě, která jí dovede z Tokia do New Yorku, Washingtonu a Moskvy a vyvrcholí ohromujícím odhalením, které ji donutí znovu přemýšlet o všem, o čem si dosud myslela, že je pravda. Alice, které pomáhají noví spojenci a staří přátelé, musí bojovat tak dlouho, aby přežila a unikla nepřátelskému světu na pokraji zapomnění. Konec se blíží. (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank