15.12.2010 10:56

Rodinka (2010) - Film

Základní informace

Český název: Rodinka
Originální název: Rodinka
Česká premiéra: 9. prosince 2010
Natočeno: Česko 2010
Režie: Dušan Klein
Scénář: Fan Vavřincová, Lucie Konečná
Hrají: Jana Štěpánková (Pavla), Daniela Kolářová (Káča), Jaromír Hanzlík (Zdeněk), Petr Forman (Pavel), Matěj Forman (Petr), Lenka Vlasáková (Pavlova manželka), Veronika Svobodová (Pavlova dcera), Radek Zima (Honza), Markéta Frösslová (Míša), Petr Kostka (dědeček Míši), Lucie Vondráčková (dcera Káči), Josef Polášek (její muž), Naďa Konvalinková (tchyně), Tereza Kostková (Petrova manželka), Agáta Zimová (Daisy), František Němec (redaktor), Josef Náhlovský (pan Hora)
Délka: 80 minut
Žánr: Komedie / Rodinný
Distributor: Falcon

Obsah z filmu Rodinka

Rodinná komedie o příhodách z domu, kam se vejdou všichni bez rozdílu věku!
Želvičky, rozepsané detektivky, taneční pro dospělé, vražda na pět způsobů, capuccino se šlehačkou a jedno velké stěhování z Ameriky do Čech... to vše a ještě mnohem více prožívají hrdinové v laskavé (rodinné) komedii Rodinka. Soužití několika generací přináší kuriózní situace. Ztřeštěná puberťačka, pěstitel orchidejí na penzi, vášnivý kutil s katastrofálními následky, studentka univerzity třetího věku, které se stále zapalují lýtka, archeolog bez práce a další členové docela normální a přesto krásně praštěné (bláznivé) RODINKY se rádi sejdou za každých okolností u společného stolu, ke kterému se vždy dají přidat další židle... RODINKA, ta pravá, od FAN VAVŘINCOVÉ, autorky legendárního tv seriálu Taková normální rodinka, která si vás získá sympatickými hrdiny a jejich originálním smyslem pro humor a vzájemnou toleranci. (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank