18.03.2011 20:03

Rychlá a zběsilá pětka (2011) - Film

Základní informace

Český název: Rychlá a zběsilá pětka
Originální název: Fast Five
Česká premiéra: 5. května 2011
Světová premiéra: 28. dubna 2011
Natočeno: USA 2011
Režie: Justin Lin
Scénář: Chris Morgan
Kamera: Stephen F. Windon
Hudba: Brian Tyler
Hrají: Vin Diesel (Dominic Toretto), Paul Walker (Brian O'Conner), Dwayne Johnson (Hobbs), Tyrese Gibson (Roman Pierce), Sung Kang (Han), Jordana Brewster (Mia Toretto), Matt Schulze (Vince), Joaquim de Almeida (Hernan Reyes), Ludacris (Tej), Gal Gadot (Gisele), Elsa Pataky (Elena Neves), Michael Irby (Zizi), Alimi Ballard (Fusco), Yorgo Constantine (Chato), Geoff Meed (Macroy), Tego Calderon (Tego), Don Omar (Rico), F. Valentino Morales (Malo), Brian Tester (Reyes Henchman), Li Xing (Extra), TJ Hassan, Carri Jarvis
Žánr: Akční / Krimi / Thriller / Drama
Distributor: Universal Pictures

Video

Obsah z filmu Rychlá a zběsilá pětka

Je to deset let, co se jel první nelegální závod tunningových aut v čele s Vinem Dieslem a Paulem Walkerem. Režie se opět ujal autor třetího dílu TOKIJSKÁ JÍZDA a čtvrtého s názvem RYCHLÍ A ZBĚSILÍ Justin Lin, což představuje zaručenou akčnost, plnou skvělých triků a honiček, rozstřílených aut a výbuchů. Také producent je už od prvního dílu stejný - Neal Moritz.
Na konci čtvrtého dílu osvobodil tým v čele s Paulem Walkerem Vina Diesla, který byl právě převážen do věznice se zvýšenou ostrahou. A je tedy jasné jakým směrem se pátý díl bude ubírat. P. Walker a V. Diesel jako zločinci na útěku se budou snažit skrýt před dotěrnými policisty, kterým nejde o nic jiného než je dostat zpět za katr, tentokrát oba. P. Walker by ale rád začal žít poklidný život se sestrou Vina Diesla. Ukrýt se před policisty bude těžší než se zdá.

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank