17.02.2011 17:05

Sanctum (2010) - Film

Základní informace

Český název: Sanctum
Originální název: Sanctum
Česká premiéra: 17. března 2011
Světová premiéra: 28. října 2010
Natočeno: USA / Austrálie 2010
Režie: Alister Grierson
Scénář: John Garvin, Andrew Wight
Kamera: Jules O'Loughlin
Hrají: Richard Roxburgh (Frank McGuire), Rhys Wakefield (Josh McGuire), Alice Parkinson (Victoria), Allison Cratchley (Judes), Dan Wyllie (George), Christopher Baker (J.D.), John Garvin (seržant Jim), Sean Dennehy (pilot vrtulníku), Ioan Gruffudd (Carl)
Žánr: Dobrodružný / Drama / Thriller
Distributor: Rogue Pictures

Video:

Obsah z filmu Sanctum

Epické 3D dobrodružství Sanctum, z produkční dílny trojnásobného oscarového držitele Jamese Camerona (Avatar, Titanic), následuje tým jeskynních potápěčů na jejich nepředvídatelné expedici do největšího, nejkrásnějšího a nejméně dostupného jeskynního systému na světě. Když je tropická bouře donutí ukrýt se hluboko v jeskynních dutinách, musí si poradit se stoupající vodou, nebezpečným terénem a plíživě se vtírající panikou, jež je pohlcuje během hledání zatím neznámé únikové cesty do otevřeného moře.
Špičkový potapěč Frank McGuire (Richard Roxburgh) věnoval průzkumu jeskyní Esa’ala v jižním Pacifiku již mnoho měsíců. Když je ale východ nečekaně zatopen vodou, je jeho tým, zahrnující sedmnáctiletého syna Joshe (Rhys Wakefield), finančníka Carla Hurleye (Ioan Gruffudd), jeho přítelkyni Victorii (Alice Parkinson) a bláznivého George (Dan Wyllie) – nucen nalézt cestu ven složitým podvodním labyrintem. Velmi záhy si musí odpovědět na nevyhnutelnou otázku: Dokážou přežít nebo jsou uvězněni navždy? (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank