11.06.2011 18:40

Šefové na zabití (2011) - Film

Základní informace

Český název: Šéfové na zabití
Originální název: Horrible Bosses
Česká premiéra: 4. srpna 2011
Světová premiéra: 29. července 2011
Natočeno: USA 2011
Režie: Seth Gordon
Scénář: John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein, Michael Markowitz
Kamera: David Hennings
Hrají: Jason Bateman (Nick Hendricks), Charlie Day (Dale Arbus), Jamie Foxx (Jones), Jason Sudeikis (Kurt Buckman), Jennifer Aniston (Julia Harris), Colin Farrell (Bobby Pellitt), Kevin Spacey, Julie Bowen, Donald Sutherland (Jack Pellit), Lindsay Sloane (Stacy), John Francis Daley (Carter), Isaiah Mustafa (policejní důstojník), Maulik Pancholy (Gregory), Meghan Markle (Myrna), Chad Coleman (Curtis), P.J. Byrne (Kenny Sommerfeld), Jennifer Hasty (Donna), Dan Bakkedahl, Ryan Van de Kamp Buchanan (Commadyne Trader), Mobin Khan (supervizor), Celia Finkelstein (Margie), Michael Albala (pan Anderton), Christina Blevins, Gladys Khan
Žánr: Komedie
Distributor: Warner Bros. Pictures

Video

Obsah z filmu Šefové na zabití

Pro Nicka, Kurta a Dalea by jedinou věcí, která by jejich každodenní dřinu udělala aspoň trochu snesitelnější, bylo rozemlít jejich netolerantní šéfy na prach. Odejít z práce není řešení, takže s přispěním většího než malého množství alkoholu a pochybné rady od bývalého trestance si tři kamarádi vymyslí komplikovaný a zdánlivě „blbuvzdorný“ plán , jak se zbavit svých nadřízených....navždy. Je tu jen jeden problém: i ten nejlépe navržený plán je vždy jen tak spolehlivý jako mozek, který ho vymyslel. Bateman, Sudeikis a Day hrají tři smůlou pronásledované pracující, zatímco Spacey, Farrell a Aniston jsou jejich nesnesitelní šéfové. Foxx se představí jako trestanec, jehož pouliční kredit je všem známý. (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank