16.11.2010 19:18

Simpsonovi se ve 23. sezoně dočká 500. dílu - Zajímavosti

Americká televizní stanice FOX oznámila, že se dohodla s tvůrci animovaného seriálu Simsonovi na natočení 23. série. Simpsonovi se tak dočkají I jubilejní 500 epizody. Seriál je nejdéle vysílaným komediálním seriálem v amerických televizích.

"Stejně jako mnoho dvaadvacetiletých Simpsonovi velmi rádi zůstanou doma, na Foxu, a doufají, že nebudou muset jít do světa ještě mnoho let," řekl k plánům na natočení další řady oblíbeného seriálu producent Al Jean.

Seriál se poprve objevil v Show Tracey Ullman v roce 1987. V té době to byly jen krátké groteskní skeče, které si získaly takovou popularitu, že se vedení studia Fox rozhodlo věnovat jim hlavní vysílací čas. 19. prosince 1989 tak poprve spatřila světlo světa klasická simpsonovská znělka.

Od té doby se Simpsonovi stali jedním z nejslavnějších seriálů na světě. Homera Simpsona letos vyhlásil časopis Entertainment Weekly největší filmovou nebo televizní postavou za posledních 20 let. Žlutá rodinka má svou hvězdu na hollywoodském chodníku slávy.

V seriálu se také objevila řada slavných osobností, například bývalý britský premiér Tony Blair, autorka Harryho Pottera J. K. Rowling, hudebníci Bono Vox či Paul McCartney nebo tenisové duo sester Venus a Sereny Williams. V jedné epizodě se dokonce objevila česká zpěvačka Markéta Irglová, která. Scénka, ve které vystupovala společně se svým irským kolegou Glenem Hansardem parodovala film Once, který Irglové s Hansardem vynesl Oscara za nejlepší původní filmovou píseň.

Zdroj: ČTK

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank