04.05.2011 17:04

Skyline (2010) - Film

Základní informace

Český název: Skyline
Originální název: Skyline
Česká premiéra: 9. června 2011
Světová premiéra: 12. listopadu 2010
Natočeno: USA 2010
Režie: Colin Strause, Greg Strause
Scénář: Joshua Cordes, Liam O'Donnell
Kamera: Michael Watson
Hudba: Matthew Margeson
Hrají: Eric Balfour (Jarrod), Scottie Thompson (Elaine), David Zayas (Oliver), Donald Faison (Terry), Brittany Daniel (Candice), Neil Hopkins (Ray), J. Paul Boehmer (Colin), Tanya Newbould (Jen), Crystal Reed (Denise), Pam Levin (Cindy), Tony Black (Derek), Phet Mahathongdy (Mandy), Aneliese Kelly (modelka), Elena Kolpachikova (česká dívka), Ayesha DeRaville (oběť), Mobin Khan (cestující), Gladys Khan (cestující), Peter Ross Stephens (barman), Andreea Florescu (dívka s kloboukem), James Henderson
Žánr: Sci-fi / Thriller
Distributor: Universal Studios

Video

Obsah z filmu Skyline

Los Angeles se probouzí do nového dne. Svítání však přichází o dvě hodiny dříve. Nepochází ze Slunce, ale ze zvláštních zdrojů vznášejících se nad městem… Jarrod a Elaine přijeli na víkend k přátelům Terrymu a Candice. Z okna s hrůzou sledují strašlivý výjev. Lidé se vznášejí k obloze a jsou vtahováni do vesmírných lodí, které zakrývají oblohu Los Angeles. Kamarádi se zoufale snaží utéct a zachránit. Zdá se, že vesmírní narušitelé nemají slabé místo. Lidská populace je vysávána z povrchu Země. Život, jak ho známe, nenávratně končí… (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank