04.05.2011 17:30

Slečna Kicki (2009) - Film

Základní informace

Český název: Slečna Kicki
Originální název: Miss Kicki
Česká premiéra: 9. června 2011
Světová premiéra: 4. prosince 2009
Natočeno: Švédsko / Taiwan 2009
Režie: Håkon Liu
Scénář: Alex Haridi
Kamera: Ari Willey
Hudba: Fredrik Viklund
Hrají: Pernilla August (Kicki), Ludwig Palmell (Viktor), He Huang (Didi), Britta Andersson (babička), Ken (recepční), Eric Tsang (pan Chang), Gwen Yao (paní Changová)
Délka: 88 minut
Žánr: Drama
Distributor: EastWest Distribution

Video

Obsah z filmu Slečna Kicki

V tomto koprodukčním snímku se matka se synem vydávají na Dálný východ hledat vlastní identitu a nové vztahy. Volným vypravěčským tempem a pátravým pohybem po neznámých krajinách připomíná film raného Wima Wenderse. Po dvanácti letech v Americe se lehce frivolní, nyní už však pomalu stárnoucí Švédka Kicki vrací domů, kde se setkává se svým uzavřeným synem Viktorem. Aby se s ním opět sblížila, pozve ho na společnou dovolenou na Tchaj-wan. Tajnou záminkou k této cestě je ale také skutečnost, že v Tchaj-peji žije obchodník, s nímž už nějakou dobu prožívá románek přes internet. Zatímco Kicki popíjí a odkládá zamýšlené setkání, Viktor se vydává na průzkum města, při němž se spřátelí s místním mladíkem, dost možná gayem. Následky jeho eskapád ještě násobí chyby matčiných neblahých dobrodružství. (MFF Karlovy Vary)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank