09.04.2012 12:17

Slečna nebezpečná (2012) - Film

Základní informace

Český název: Slečna nebezpečná
Originální název: One for the Money
Česká premiéra: 12. dubna 2012
Světová premiéra: 27. ledna 2012
Natočeno: USA 2012
Režie: Julie Anne Robinson
Scénář: Kirsten Smith (Janet Evanovich - román), Stacy Sherman, Liz Brixius, Karen Ray
Kamera: Jim Whitaker
Hudba: Deborah Lurie
Hrají: Jason O'Mara (Joe Morelli), Katherine Heigl (Stephanie Plum), John Leguizamo (Jimmy Alpha), Daniel Sunjata (Ranger), Debbie Reynolds (babička Mazur), Patrick Fischler (Vinnie Plum), Sherri Shepherd (Lula), Nate Mooney (Eddie Gazarra), Leonardo Nam (John Cho), Jake Andolina (policista), Ana Reeder (Connie), Gavin-Keith Umeh (Benito Ramirez), Adam Paul (Bernie Kuntz), Jack Erdie (Louis), Danny Mastrogiorgio (Lenny), Brenna Roth (Sara), Michael Laurence (Lonnie Dodd). Alexis Treadwell Murra), David Barckhoff, Lisa Ann Goldsmith (policistka), Jackson Nunn, Jeffrey Jones, Jarrod DiGiorgi, Jason Baker, Michelle Herforth, Aaron Kleiber, Madeline S. McEneney, John D. Matthews, Jaesyn Reese, Gregory W Bartley, Tony Amen, Ryan Michelle Bathe, Robert Brown, Andrew G Buchan, Alexis Ferrante, David Flick, John Gaydos, Alana Hixson, William Kania, Bill Martin, David Dale McCue, Tiffany Sander McKenzie, Diedra Arthur O'Ree, Robert Oppel, Kyle Quinn, Joshua Elijah Reese, Michelle Vezzani, James Werley
Přístupnost: od 12 let
Délka: 106 minut
Žánr: Komedie, Krimi, Thriller

Video

Obsah z filmu Slečna nebezpečná

Poněkud ztřeštěná Stefanie Plum je na tom mizerně. Nemá práci, nemá peníze, nemá manžela a navíc jí právě zabavili auto. Od svého bratránka dostává nabídku práce v jeho firmě, která chytá osoby, jež se nedostavily k soudu. Za jednoho takového výtečníka může shrábnout třeba i deset tisíc dolarů. Připadá jí to jako skvělá možnost výdělku a rozhodne se to zkusit. Jejím prvním případem je Joe Morelli, šaramantní bývalý policista obviněný z vraždy. Má to však háček, Morelli je její kamarád z dětství, ba možná víc než kamarád… (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank