01.01.2013 19:29

Smrtonosná past: Opět v akci (2013) - Film

Základní informace

Český název: Smrtonosná past: Opět v akci
Originální název: A Good Day to Die Hard
Česká premiéra: 14. března 2013
Světová premiéra: 14. února 2013
Natočeno: USA 2013
Režie: John Moore
Scénář: Skip Woods
Kamera: Jonathan Sela
Hudba: Marco Beltrami
Hrají: Bruce Willis (John McClane), Jai Courtney (John McClane Jr), Amaury Nolasco, Cole Hauser (Collins), Sebastian Koch (Komorov), Aksel Hennie, Pasha D. Lychnikoff, Julia Snigir (Irina), Anne Vyalitsyna, Iván Kamarás, Mary Elizabeth Winstead (Lucy McClane), Patrick Stewart (ruský generál), Megalyn Echikunwoke, Radivoje Bukvic (Alik), Attila Árpa (člen ruské mafie), Zolee Ganxsta (člen ruské mafie), Norbert Növényi (člen ruské mafie), Sergej Onopko (člen ruské mafie)
Žánr: Akční / Krimi / Thriller

Video:

Obsah z filmu Smrtonosná past: Opět v akci

Bruce Willis se vrací se svou nejslavnější filmovou rolí, tedy jako John McClane, „lidový“ hrdina, který díky svým schopnostem nakonec vždycky přežije všechno a všechny. Tentokrát se polda, jenž nebere rukojmí, vážně ocitne v nepravou chvíli na nepravém místě, když vyrazí do Moskvy, aby pomohl synovi Jackovi. Oba McClaneové mají brzy na krku vlčáky z místního podsvětí a proměňují ruskou metropoli ve válečnou zónu. Naštěstí zjistí, že z nich rozdílné pracovní metody dělají neporazitelné hrdiny. (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank