10.09.2012 15:55

Souboj Titánů (2010) - Film

Základní informace

Český název: Souboj Titánů
Originální název: Clash of the Titans
Česká premiéra: 15. dubna 2010
Světová premiéra: 26. března 2010
Natočeno: USA 2010
Režie: Louis Leterrier
Scénář: Lawrence Kasdan, Phil Hay, Matt Manfredi
Kamera: Peter Menzies Jr.
Hudba: Ramin Djawadi
Hrají: Sam Worthington (Perseus), Alexa Davalos (Andromeda), Liam Neeson (Zeus), Ralph Fiennes (Hades), Danny Huston (Poseidon), Jason Flemyng (Acrisius), Izabella Miko (Athéna), Hans Matheson (Ixas), Nathalie Cox (Artemis), Gemma Arterton (Io), Mads Mikkelsen (Draco), Vincent Regan (Kepheus), William Houston (Ammon), Martin McCann (Pheadrus), Nina Young (Hera), Nicholas Hoult (Eusabios), Kaya Scodelario (Peshet), Polly Walker (Cassiopeia), Pete Postlethwaite (Spyros), Tamer Hassan (Ares), Luke Evans (Apollo), Natalia Vodianova (Medusa), Ian Whyte (šejk Sulieman), Liam Cunningham (Solon), Jamie Sives (velitel), Robert Roman Ratajczak (Zealot), Adrian Bouchet (voják), Michael Koltes (legionář)
Délka: 106 minut
Žánr: Akční / Drama / Fantasy

Video:

Zfilmu

Ve filmu Souboj titánů staví boj o moc muže proti králům a krále proti bohům. Boj mezi bohy samotnými může zničit celý svět. Perseus (Sam Worthington) – syn boha vychovávaný člověkem – neuspěje v záchraně své rodiny před Hadem (Ralph Fiennes), pomstychtivým bohem podsvětí. Když už nemá co ztratit, rozhodne se pro nebezpečnou misi, jejímž cílem je zničit Hada dřív, než se jemu podaří zničit Dia (Liam Neeson) a rozpoutat peklo na zemi. Perseus se spolu s dalšími neohroženými bojovníky vydává na nebezpečnou cestu hluboko do zakázaných světů. Musí se utkat s pekelnými démony a hrůzostrašnými příšerami. Zvítězí pouze, pokud přijme svou moc a sílu jako bůh a vzepře se svému osudu a půjde svou vlastní cestou. (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank