05.02.2012 13:14

Speciální jednotka (2012) - Film

Základní informace

Český název: Speciální jednotka
Originální název: Forces spéciales
Česká premiéra: 9. února 2012
Světová premiéra: 2. listopadu 2011
Natočeno: Francie 2011
Režie: Stéphane Rybojad
Scénář: Michael Cooper, Stéphane Rybojad
Kamera: David Jankowski
Hudba: Xavier Berthelot
Hrají: Diane Kruger (Elsa), Djimon Hounsou (Kovax), Benoît Magimel (Tic-Tac), Denis Menochet (Lucas), Raphaël Personnaz (Elias), Alain Figlarz (Victor), Alain Alivon (Marius), Mehdi Nebbou (Amin), Raz Degan (Zaief), Tchéky Karyo (Guezennec), Jeanne Bournaud (Alex), Anne Caillon (Jeanne), Elsa Levy (Claire)
Přístupnost: od 15 let
Délka: 110 minut
Žánr: Akční, Dobrodružný, Drama

Video

Obsah z filmu Speciální jednotka

Kontroverzní novinářka Elsa (Diane Kruger) působící v Afghánistánu je unesena členem Talibanu. Únosce vyvěsí na internet video stanovující nejzazší termín její popravy. Zpravodajská služba odhalí, že se Elsa nachází ve vesnici na hranici s Pákistánem. Šestičlenná speciální jednotka je vyslána do nebezpečné oblasti, kde vládnou rebelové. Záchrana Elsy je úspěšná. Nejtěžší část mise ale všechny teprve čeká: útěk z Pákistánu a přechod přes divoké, pusté a nehostinné hory Hindúkuš s nelítostnými pronásledovateli v zádech... (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank