01.12.2010 18:45

Správci osudu (2011) - Film

Základní informace

Český název: Správci osudu
Originální název: Adjustment Bureau, The
Česká premiéra: 3. března 2011
Natočeno: USA 2011
Režie: George Nolfi
Scénář: George Nolfi
Kamera: John Toll
Hudba: Thomas Newman
Hrají: Matt Damon (David Norris), Emily Blunt (Elise Sellas), Daniel Dae Kim, John Slattery, Terence Stamp, Anthony Mackie, Shohreh Aghdashloo, Michael Kelly (Charlie Traynor), David Alan Basche (Thompon's Aide), Anthony Ruivivar, Anna Kuchma (Ballet Performance Attendee), Liam Ferguson (State Attorney), Purva Bedi, Venida Evans (Bus Passenger), Shane McRae (Adrian), Rhona Fox (Corporate Lawyer), Pedro Pascal (Paul DeSanto), Meghan Andrews (Receptionists), Lauren Hodges (Robyn), Naeem Uzimann (Cab Driver), Catherine Murillo (David Norris Supporter), Sarah Bradford (Laura), George Aloi (Political Supporter), Laura Kenley (Lora), Billy Lee (College Student), Lawrence R. Leritz (Court Officer), Gregory Lay (Albert), Kate Nowlin (Junior Partner), Chris Kerson (Pier Date), Paul Weaver (Campaign worker), Julie Hays (Susan), Eva Kaminsky (Campaign Aide), John Mitchell (Blue collar worker), Jeff Joslin (Malone), Ramon Flowers (Frozen Jr. Executive), Marty Krzywonos (Bus Commuter), Joe Polito (Election Supporter), Sonny Vellozzi (Restaurant Patron), Temur Mamisashvili (Pedestrian), Juan Pablo Veizaga (Hospital Orderly), Christine Lucas (Susan), Daniel R Cooper (Bus Passenger), Sandi Carroll (Surgeon), Brit Whittle (Proctor), Glenn Patrick Glenn (Microphone Boom Operator - Opening Scene), Caitlin Benya (Political Supporter), Jim Buckley (President of Fordham University), Emilio Aquino (College Student), Bart Wilder (Agape Minion), Scott Duffy (Dancing Man), Joe Rusnak (Bystander)
Žánr: Romantický / Sci-fi

Obsah z filmu Správci osudu

David Norris (Matt Damon) je ambiciózní charizmatický politik, který si začíná budovat úspěšnou kariéru. Jednoho dne potká krásnou balerínu Elis (Emily Blunt) a zamiluje se do ní. Do cesty jeho pokusům o sblížení s tanečnicí se však postaví tajemný muž (Terence Stamp). David zjišťuje, že stojí proti samotným agentům Osudu. Mužům z tajemného oddělení, kteří se nezastaví před ničím a udělají cokoliv, aby udrželi milence od sebe. Tvaří v tvář nevyhnutelnému, David se musí rozhodnout. Zapomenout na Elis a následovat vyrytou dráhu politika nebo se vzepřít Osudu a být s tou, kterou miluje ... Film je natočen na motivy krátké povídky Philipa K. Dicka a na scénáři se podílel George Nolfi (Dannyho parťáci, Bournovo ultimátum).

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank