28.06.2011 19:49

Spy Kids 4D - Zajímavosti

Známý filmový tvůrce a režisér, Robert Rodriguez, přináší návštěvníkům kin novou dimenzi filmového zážitku. Snímek Spy Kids 4D: Stroj času, který se chystá do kin, budou moci diváci vnímat nejen po sluchové a vizuální stránce, ale nyní i po stránce čichové.

Autor oblíbené série Spy Kids byl jedním z prvních filmařů, který přiblížil návštěvníkům kin 3D rozměr filmu. Po snímcích určených především vyhraněné části publika přišel Rodriguez v roce 2003 se Spy Kids 3-D: Game Over, který diváky zaujal a pobavil a zároveň vydělal téměř 200 milionů dolarů.

Tato inovativní a populární série bude nyní první, která představí českým divákům nové dobrodružství čtvrté dimenze. Během filmu budou mít diváci 8 speciálních možností, kdy znásobí svůj prožitek díky vůni. Fenomén vůně v kině dodá filmovému zážitku fantastickou zábavu a zintenzivní tak akci, dobrodružství a vtip filmového příběhu. Zavede vás tam, kam žádný film zatím nezašel!

S každou zakoupenou vstupenkou získají rodiče i děti zároveň Aromascope kartu, která je zdarma a jsou na ní čitelně vyznačená čísla od 1 do 8. Jakmile se některé z těchto čísel objeví na filmovém plátně, divák dané číslo na kartičce setře. Tato neobyčejná, přidaná hodnota zavede diváky za hranice zvukového a sluchového vjemu do symfonie vůní, která ožívá společně s filmovým příběhem.

„Rodiny si zamilují interaktivitu tohoto nového doplňku filmové zábavy. A navíc nebudou muset za 4D aroma-rozměr zaplatit. Tento zážitek bude k dispozici ve všech kinech, 2D i 3D,“ říká Robert Rodriguez.

4. příběh, 4. dobrodružství a 4. dimenze. Diváci mohou získat novou filmovou zkušenost od 6. října, kdy Spy Kids 4D: Stroj času vstoupí do českých kin.

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank